» اخبار » درباره شرکت فلینتک Flintec آلمانی
در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ ، ساعت ۱۰:۴۳ || تعداد بازدید: 526|| Rating: 5

درباره شرکت فلینتک Flintec آلمانی

Flintec یک تولید کننده پیشرو در جهان از فناوری های اندازه گیری دقیق وزن (باسکول ) است که برای استفاده در گستره وسیعی از صنایع مختلف طراحی شده است.

درباره شرکت فلینتک Flintec آلمانی
یک تولید کننده پیشرو در جهان از فناوری های اندازه گیری دقیق وزن (باسکول ) است که برای استفاده در گستره وسیعی از صنایع مختلف طراحی شده است.

این شرکت در سال 1968 آغاز به کار کرد. زمانی که دو مهندس سوئدی یک شرکت سنجش وزن را آغاز، یک مقیاس منحصر به فرد را طراحی کردند و بعدها نوآوری لودسل ها را توسعه دادند، خیلی زود کسب و کار رشد کرد و شامل دفاتر در ایالات متحده آمریکا و آلمان شد. امروز دفاتر و نمایندگان این شرکت در سراسر جهان وجود دارد.

 در ایران شرکت پندکاسپین نمایندگی شرکت فلینتک  را برعهده دارد.

در سال 2008 بنیانگذار Flintec مالکیت این کسب و کار را به Indutrade AB (Www.Indutrade.Se)، شرکتی که در بازار سهام سوئد ذکر شده، واگذار کرد. اگر چه مالکیت شرکت تغییر کرده است، اما همچنان متعهد به ارزش های نوآوری، کیفیت، دقت و خدمات مشتریان هستند.

کاری که شرکت تولید باسکول فلینتک انجام می دهد:

محدوده وسیع ازloadcell های توزین بسیار قابل اعتماد، دقیق و مقرون به صرفه هستند. ترکیبی از سنسورهای Flintec و طیف گسترده ای از لوازم جانبی و الکترونیک که به مشتریان اجازه می دهد تا سیستم های توزین کامل را نصب و ایجاد نمایند.

برای مشتریانی که نیازمند چیزی منحصر به فرد هستند، Flintec یک فرآیند کامل پروژه مدیریت شده از توسعه محصول، تولید سنسورها، سخت افزار، الکترونیک و نرم افزاری که به طور کامل با استانداردهای بین المللی و الزامات تایید هویت سازگار است را ارائه می کند. این فرآیند شامل ساخت سیستم های کامل برای مقیاس های توزین صنعتی و کاربردهای پزشکی می باشد.

خدمات مشتری

Flintec  مفتخر است که سرویس متمرکز روی مشتری خود دارد. همچنین به دفاتر موجود در سراسر جهان، اطمینان داده است هر مشتری که یک تماس منطقه ای داشته می تواند هر زمان که لازم باشد، راهنمایی فنی و پشتیبانی فراهم کند. آنها یک شبکه جهانی از مهندسان بسیار ماهر دارند که می توانند با یکپارچگی و سفارشی سازی پیچیده به سیستم کمک کنند.

ساخت باسکول ( truck scale)

 از سال 1996 محصولات Flintec در سریلانکا تولید شده است. با افزایش تقاضا، امکانات تولیدی نیز افزایش یافت. در سال 2006، نیروی کار آنها با باز شدن امکانات جدید فنی و صنعتی به طور چشمگیری افزایش یافت. در حال حاضر آنها بیش از800 کارمند ماهر را دارند و حدود 1 میلیون سنسور لودسل و 5 میلیون فشار سنج را سالانه تولید می کنند.

 این سنسورها با استفاده از ماشین آلات بسیار دقیق تولید می شوند و به طور مداوم برای دقت بررسی می شوند. لودسل ها نیز توسط یک تیم اختصاصی از کارکنان بسیار ماهر ساخته شده که ثبات و قابلیت اطمینان را تضمین می کنند. هر محصول تولید شده توسط Flintec دقیقاً آزمایش شده و مطابق با الزامات ISO 9001 و ISO 13485 است، که تضمین کننده کیفیت و دقت می باشد.

این شرکت از امکانات تولیدی خود بسیار مفتخر است و از هر مشتری احتمالی به بازدید از سریلانکا خوش آمد می گوید، برای اینکه بدانند که چرا محصولات Flintec خوب ساخته شدن و قابل اعتماد هستند .

دسترسی جهانی

Flintec با داشتن دفاتر و سهام محصول به طور استراتژیک در سراسر جهان، می تواند به مشتریان خود، بدون در نظر گرفتن موقعیت مکانی، حمل سریع ارائه دهد.

اگر مقادیر سهام نیازهای سفارش را برآورده نکنند، اغلب این شرکت می تواند تیم گسترده ای از کارکنان تولید خود را بسیج کرده تا به سرعت نیازهای مشتریان خود را تامین و اولویت تولید را در کنار حمل و نقل هوایی یا دریایی عرضه کند.

سازندگان LoadCell

Flintec در میان یکی از سازندگان پیشتاز loadcell است که با کیفیت و دقت شناخته شده است. با دفاتر و تسهیلات در سراسر جهان، در خدمت یک پایگاه بین المللی مشتری در محدوده صنایع مختلف است. علاوه براین به دلیل ارائه بهترین محصولات ممکن به مشتریان خود، برچسب اعتبار به عنوان یک شرکت loadcell  در زمینه تولید باسکول صنعتی که افراد می‌توانند اعتماد کنند، به خود مفتخر است.

 

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزي:تهران-خيابان شهيد بهشتي-خيابان سرافراز-برج درياي نور-طبقه دوم-واحد 203-کد پستي 1587698436

تلفن : 83802000 (9821)
فکس : 88531237 (9821) Facebook Page LinkedIn Youtube Google+
email : info@pandcaspian.com
گواهي نامه ها