» اخبار » ساخت باسکول در کرج ( استان البرز )
در تاریخ ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ ، ساعت ۱۱:۲۸ || تعداد بازدید: 752|| Rating: 5

ساخت باسکول در کرج ( استان البرز )

استان البرز ( کرج ) با داشتن شهرک های صنعتی مانند شهرک صنعتی اشتهارد , از مشتریان قدیمی شرکت باسکول سازی پندکاسپین بوده است. باسکول صنعتی و جاده ای پندکاسپین در این صنعت مطمئن ترین مرکز جهت خرید و فروش ترازو و باسکول است.

ساخت باسکول در کرج ( استان البرز )
استان البرز ( کرج ) با داشتن شهرک های صنعتی مانند شهرک صنعتی اشتهارد , از مشتریان قدیمی شرکت باسکول سازی پندکاسپین بوده است. باسکول صنعتی و جاده ای پندکاسپین در این صنعت مطمئن ترین مرکز جهت خرید و فروش ترازو و باسکول است.
 
گروه صنعتی پند کاسپن به منظور مساعدت و تامین رفاه حال صاحبان مشاغل ، با استفاده از جایگاه و اعتبار ویژه این گروه صنعتی در عرصه اقتصاد و صنعت کشور، شرایطی را فراهم نموده تا مشتریانی که قصد خرید محصولات شرکت پند کاسپین را داشته باشند با استفاده از معرفی نامه و پیش فاکتور رسمی این شرکت، میتوانند تا کل مبلغ پیش فاکتور را بصورت اعتبار از بانک طرف قرارداد شرکت دريافت نمایند.
تسهیلات فوق در بازپرداخت های 12 و 24  و 36 ماهه قابل تقسیط است.

 

تولید انواع باسکول های متحرک و ثابت با کاربردهای صنعتی، تجاری، ورزشی، باسکول های جاده ای و ریلی دیجیتال و انواع توزین های خاص، این گروه صنعتی را در زمره ی بزرگترین مجموعه های صنعتی در صنعت توزین کشور قرارداده است. تولید و نصب بیش از 7000 باسکول جاده ای دیجیتال در ایران و کشورهای منطقه از جمله عراق، آذربایجان، تاجیکستان، افغانستان، ترکمنستان و سایر کشورهای منطقه از جمله فعالیتهای این شرکت از بدو تأسیس می باشد.

 

برای آگاهی از قیمتها و بهترین باسکول و مناسبترین باسکول برای شغل خود , با مشاوران باتجربه پندکاسپین تماس بگیرید

شماره تماس 83802000 (021)
و برای ساعات غیر اداری شماره همراه ۰۹۱۲۰۹۱۸۱۳۵
تماس با ما

آدرس دفتر مرکزي:تهران-خيابان شهيد بهشتي-خيابان سرافراز-برج درياي نور-طبقه دوم-واحد 203-کد پستي 1587698436

تلفن : 83802000 (9821)
فکس : 88531237 (9821) Facebook Page LinkedIn Youtube Google+
email : info@pandcaspian.com
گواهي نامه ها