» باسکول » نکات مهم در نگهداری باسکول جاده ای 60 تنی
در تاریخ ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ ، ساعت ۱۰:۱۱ || تعداد بازدید: 1053|| Rating: 5

نکات مهم در نگهداری باسکول جاده ای 60 تنی

در زمان استفاده از باسکول جاده ای 60 تنی، باید مواردی را مد نظر قرار داد تا بهترین عملیات و بیشترین طول عمر را از این وسیله بتوان حاصل کرد

نکات مهم در نگهداری باسکول جاده ای 60 تنی

در زمان استفاده از باسکول جاده ای 60 تنی، باید مواردی را مد نظر قرار داد تا بهترین عملیات و بیشترین طول عمر را از این وسیله بتوان حاصل کرد. این موارد در زیر لیست شده اند:

- حداکثر وزنی که می توان با باسکول جاده ای 60 تنی، توزین نمود، 60 تن می باشد و وزن های بیشتر می توانند باعث ورود صدمه به باسکول شوند.

- بیشترین طول مجاز برای کامیون ها، 7 متر می باشد و فاصله از اولین محور تا آخرین محور کامیون نباید بیشتر از 7 متر باشد.

- ممکن است در صورت قرار نگرفتن صحیح کامیون بر روی باسکول جاده ای 60 تنی، توزین به درستی انجام نشود.

- در هنگام توزین باید کامیون به صورت ثابت بر روی صفحه باسکول قرار بگیرد و جابجا شدن کامیون منجر به عدم نمایش وزن صحیح توسط باسکول می شود.

- در زمان توزین کامیون ها توسط باسکول جاده ای 60 تنی، دقت کنید که راننده و سرنشینان از کامیون پیاده شده باشند و کامیون بدون مسافر و راننده را توزین نمایید.

محل های نصب باسکول جاده ای 60 تنی

معمولاً در جاده ها از باسکول سنگین استفاده می کنند. البته مکان مناسبی که می توان برای نصب این نوع باسکول ها پیشنهاد داد، باربری ها و کارخانجات تولیدی می باشند.

اکثراً کارخانجات تولیدی برای فروش محصولات خود یا خرید مواد خام، باید توسط کامیون ها نسبت به حمل و نقل محصولات و مواد اولیه اقدام نمایند. در هر مکانی که مسئله حمل و نقل پیش رو قرار می گیرد، باید باسکول ها و مباحث توزین بار را نیز در نظر گرفت. در کارخانجات، کامیون ها در زمان ورود و خروج، توزین می شوند و میزان بارهای ورودی و خروجی را محاسبه می کنند.

بر اساس قوانین حمل و نقل، پرداخت هزینه های حمل و نقل بر اساس وزن بار می باشد که این مقدار را باید از طریق توزین توسط باسکول جاده ای محاسبه نمود. باسکول جاده ای 60 تنی، یکی از انواع باسکول های پر کاربرد برای توزین بارهای سنگین کامیونی می باشد که در جاده ها و کارخانجات تولیدی مورد استفاده قرار می گیرد.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزي:تهران-خيابان شهيد بهشتي-خيابان سرافراز-برج درياي نور-طبقه دوم-واحد 203-کد پستي 1587698436

تلفن : 83802000 (9821)
فکس : 88531237 (9821) Facebook Page LinkedIn Youtube Google+
email : info@pandcaspian.com
گواهي نامه ها