» باسکول » باسکول دام کش - باسکول دامکش
در تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۳۰ ، ساعت ۱۵:۴۵ || تعداد بازدید: 324|| Rating: 5

باسکول دام کش - باسکول دامکش

باسکول های دامکش همانگونه که از اسمش پیداست برای توزین وزن دام و طیور استفاده شده ، معمولا باسکول دام کش دارای محفظه ای است که حیوان به صورت کامل درون آن قرار می گیرد

باسکول دام کش - باسکول دامکش

باسکول دامکش همانگونه که از اسمش پیداست برای توزین وزن دام و طیور استفاده شده ، معمولا باسکول دام کش دارای محفظه ای است که حیوان به صورت کامل درون آن قرار می گیرد . باسکولهای فوق در نوع خود بی نظیر و بسیار مستحکم بوده و با کاربری آسان افراد را قادر می‌سازد که به راحتی از آن استفاده کنند.

باسکول دام کش پندکاسپین بدون نیاز به فونداسیون بوده و میتواند به راحتی جابجا شود. سازه های آن مهندسی بوده و بر اساس رفتار دام طراحی شده است. دقت بالا ، دارای درب ورود و خروج ، توانایی حمل فشارهای جانبی و ... از ویژگیهای آن می باشد.

این نوع باسکول دارای محفظه ی توزین با درب ورودی و خروجی است که به منظور ورود و خروج آسان تر دام مورد استفاده قرار میگیرد . اطراف این باسکول دارای محفظه ای می باشد که از خروج دام از باسکول جلوگیری میکند . بدنه ی مستحکم و مقاوم باسکول یکی از محاسن این دستگاه می باشد چرا که به دلیل حرکت های اضافه ی دام در صورت نداشتن مقاومت کافی ممکن است به دستگاه آسیب وارد گردد .

ابعاد باسکول دامکش یا دامی صنعتی در صنعت توزین دیجیتال دام و طیور که مخصوص گوساله، اسب، شترمرغ، گاو و گوسفند هستند با هم فرق دارند و حتی باسکول گوسفندی طراحی متفاوتی دارد

باسکول دامکش

 

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزي:تهران-خيابان شهيد بهشتي-خيابان سرافراز-برج درياي نور-طبقه دوم-واحد 203-کد پستي 1587698436

تلفن : 83802000 (9821)
فکس : 88531237 (9821) Facebook Page LinkedIn Youtube Google+
email : info@pandcaspian.com
گواهي نامه ها