» آموزش و خدمات » چه زمانی باید از باسکول دیجیتالی استفاده کرد؟
در تاریخ ۱۳۹۸/۰۶/۰۵ ، ساعت ۲۰:۲۲ || تعداد بازدید: 130|| Rating: 5

چه زمانی باید از باسکول دیجیتالی استفاده کرد؟

در یک محیط سخت تنها لودسل دیجیتالی قابل استفاده خواهد بود. همچنین در هنگام توزین هر نوع وسیله نقلیه سنگین مانند کامیون و تریلی، لودسل های دیجیتالی گزینه مناسبی می باشند.

چه زمانی باید از باسکول دیجیتالی استفاده کرد؟

عکس فوق تصویر نزدیک از یکی از لودسل های دیجیتالی استفاده شده در نصب یک باسکول می باشد

چه زمانی باید از باسکول دیجیتالی  استفاده کرد؟
 زمانی که در یک محیط سخت که در آن از بخار یا فشار بالا استفاده می شود، قرار داریم، تنها لودسل دیجیتالی قابل استفاده خواهد بود. همچنین در هنگام توزین هر نوع وسیله نقلیه سنگین مانند کامیون و تریلی، لودسل های دیجیتالی گزینه مناسبی می باشند

 


قابل ذکر است که نصب باسکول های دیجیتالی نیز ساده بوده، زیرا می توان لودسل ها را به سادگی پایین کشیده و سکوی باسکول را روی آن ها قرار و اتصال با لودسل ها را در محل انجام داد. در صورتی که امکان انجام این کار در باسکول های با لودسل های آنالوگ یا الکترونیکی وجود ندارد.
اگر یک دلیل عمده وجود داشته باشد که چرا مردم از باسکول دیجیتالی استفاده می کنند؟ می توان رعد و برق را دلیل آن دانست. با استفاده از باسکول آنالوگ شرک ها متحمل اند تا حدود 12000$ در سال برای جایگزینی لودسل به علت رعد و برق که دو یا سه لودسل را در یک لحظه از بین می‌برد، بپردازند. در نتیجه ترجیح می دهند تا باسکول دیجیتال را جایگزین نوع آنالوگ آن نمایند تا لودسل ها در برابر طوفان های برقی، مقاوم باشند. 

 

به عنوان مثال اگر از باسکول آنالوگ در محیط های مستقر در کمبربند رعد و برق، استفاده شود؛ اگر هر باسکول شامل 8 لودسل باشد، احتمالاً بیش از 200 بار لودسل ها باید عوض شوند؛ در نتیجه معادل 1600 لودسل هزینه پرداخت خواهد شد. در صورتی با استفاده از باسکول دیجیتال در طی پنج سال، حدوداً چهار لودسل (که تحت ضمانت بودند) جایگزین خواهد شد. 
علاوه براین، جان دبو، مدیر کل شرکت ترازوی میدویدز در راکفورد، گفته است که "از باسکول دیجیتالی جهت توزین کامیون استفاده کرده و لودسل های آن تا پنج سال، به درستی کار کرده و هیچ یک جایگزین نشده اند".


 
یک قسمت از باسکول دیجیتالی مسیر راه آهن در یک شرکت ضایعاتی

 


تماس با ما

آدرس دفتر مرکزي:تهران-خيابان شهيد بهشتي-خيابان سرافراز-برج درياي نور-طبقه دوم-واحد 203-کد پستي 1587698436

تلفن : 83802000 (9821)
فکس : 88531237 (9821) Facebook Page LinkedIn Youtube Google+
email : info@pandcaspian.com
گواهي نامه ها