باسکول ديجيتال جاده اي پندکاسپين
باسکول 50 تن و باسکول 60 تن

» » نمایشگاه بین المللی صنعت تهران مهر ماه 1395
شرکت فن آوری پند کاسپین با توجه به گستره كاري و جايگاه خود در حوزه صنعت، با حضور در نمایشگاههای سراسر کشور ضمن ملاقات با مشتريان و کارشناسان رسته های گوناگون صنعت، به  معرفی و تبيين دستاوردهاي علمي شركت پرداخته و به معرفي و مشاوره رايگان در مورد سيستم هاي توزين مي پردازند.
شرکت فن آوری پند کاسپین در راستای ارتباط گسترده با مشتریان و متقاضیان محترم، با حضور در شانزدهمین نمایشگاه صنعت تهران و بزرگترین رخداد نمایشگاهی حوزه صنعت ایران به رونمایی از محصولات جدید این شرکت و ارائه اطلاعات و مشاوره در خصوص سیستمهای توزین خواهد پرداخت.
این شرکت با حضور فعال در اين نمايشگاه ضمن ارائه جديدترين دستاوردهاي خود در زمينه توليد انواع باسكول هاي جاده اي و سيستمهاي توزين صنعتي و ابزار دقيق، اقدام به تشريح آخرين توليدات و اطلاعات روز صنعت توزين براي بازديدكنندگان خواهد نمود. 
لذا بدين وسيله ضمن دعوت از كارشناسان و متخصصین، از كليه مشتريان محترم و ديگر مخاطبان گرانمايه دعوت به عمل مي آورد تا ضمن حضور در شانزدهمین نمایشگاه صنعت تهران، از غرفه اين شركت بازديد بعمل آورده تا بيش از پيش با دستاوردهاي شرکت پند کاسپین در زمينه طراحی و تولید سيستمهاي توزين آشنا گردند.
محل برگزاری: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران – فضای باز جنب مسجد حضرت ابراهیم (ع)-  ضلع شمالی سالن 27
زمان برگزاری: 14 لغایت 17 مهر ماه 1395 - ساعت 10 الی 18

 
تماس با ما

آدرس دفتر مرکزي:تهران-خيابان شهيد بهشتي-خيابان سرافراز-برج درياي نور-طبقه دوم-واحد 203-کد پستي 1587698436

تلفن : 83802000 (9821)
فکس : 88531237 (9821) Facebook Page Twitter LinkedIn Youtube Google+
email : [email protected]

گواهي نامه ها