دانلود آهنگ

باسکول دیجیتال جاده ای پندکاسپین
باسکول 50 تن و باسکول 60 تن

» » نمایشگاه بین المللی دام و طیور قائم شهر مهر ماه 1395
شرکت فن آوری پند کاسپین با توجه به جايگاه خود در حوزه صنعت، با حضور در نمایشگاههای سراسر کشور ضمن ملاقات با مشتريان و کارشناسان رسته های گوناگون صنعت، به معرفی و تبيين دستاوردهاي علمي شركت پرداخته و به معرفي و مشاوره رايگان در مورد سيستم هاي توزين مي پردازند.
شرکت فن آوری پند کاسپین در راستای ارتباط گسترده با مشتریان و متقاضیان محترم، با حضور در سیزدهمین نمایشگاه دام و طیور، شیلات و آبزیان قائم شهر به ارائه اطلاعات و مشاوره در خصوص سیستمهای توزین خواهد پرداخت.
این شرکت با حضور فعال در اين نمايشگاه ضمن ارائه جديدترين دستاوردهاي خود در زمينه توليد انواع باسكول هاي جاده اي و سيستمهاي توزين صنعتي و ابزار دقيق، اقدام به تشريح آخرين توليدات و اطلاعات روز صنعت توزين براي بازديدكنندگان خواهد نمود. 
لذا بدين وسيله ضمن دعوت از كارشناسان و متخصصین، از كليه مشتريان محترم و ديگر مخاطبان گرانمايه دعوت به عمل مي آورد تا ضمن حضور در سیزدهمین نمایشگاه دام و طیور، شیلات و آبزیان قائم شهر، از غرفه اين شركت بازديد بعمل آورده تا بيش از پيش با دستاوردهاي شرکت پند کاسپین در زمينه طراحی و تولید سيستمهاي توزين آشنا گردند.
محل برگزاری: محل دائمی نمایشگاه های قائم شهر – غرفه شماره 27
زمان برگزاری: 24 لغایت 28 مهر ماه 1395 - ساعت 16 الی 22

 تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی:تهران-خیابان شهید بهشتی-خیابان سرافراز-برج دریای نور-طبقه دوم-واحد 203-کد پستی 1587698436

تلفن : 83802000 (9821)
فکس : 88531237 (9821) Facebook Page Twitter LinkedIn Youtube Google+
email : [email protected]

گواهي نامه ها