باسکول ديجيتال جاده اي پندکاسپين باسکول 50 تن و باسکول 60 تن

» تاریخچه پندکاسپین

تاریخچه پندکاسپین

آخرین بروز رسانی: ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ ، ساعت ۱۷:۲۳ || تعداد بازدید: 1018
گروه صنعتی پند در سال 1370 با هدف فعالیت درزمینه سیستمهای توزین الکترونیکی و دیجیتال تاسیس گردید. اولین ترازوی دیجیتال در ایران،توسط این گروه  تولید و به بازار کشور عرضه گردید.تولید انواع باسکول های متحرک و ثابت با کاربردهای صنعتی، تجاری، ورزشی، باسکول های جاده ای و ریلی دیجیتال و انواع توزین های خاص، این گروه صنعتی را در زمره ی بزرگترین مجموعه های صنعتی در صنعت توزین کشور قرارداده است. از شرکت های زیر مجموعه این گروه صنعتی میتوان به شرکت صنایع پند، پند کاسپین، کنترل توزین پند و پند سرویس اشاره نمود .
شرکت فناوری پند کاسپین با زمینه تخصصی تولید، نصب، راه اندازی و خدمات انواع باسکول های سنگین و نیمه سنگین دیجیتال بطور مستقل و تخصصی بعنوان يکي از اعضا گروه صنعتي از سال 1386 تحت نام تجاري جديد به ادامه فعاليت خود میپردازد. گروه صنعتی پند با بکارگیری پرسنل متخصص و مجرب و استفاده از بهترین تجهیزات پیوسته سعی در تولید دقیق ترین سیستم های توزین را داشته است و در این راستا با هدف تولید تخصصی اقدام به تفکیک فعالیتهای تولیدی خود بر حسب کاربرد محصولات نمود. مجموعه بزرگ پرسنل و متخصصین در گروه صنعتی پند بر حسب فعالیت های تخصصی و تولیدی خود در سازمان های مستقلی مدیریت می شوند. این استقلال سازمان ها در گروه صنعتی باعث شده که هر مجموعه فقط در زمینه تخصصی خود فعالیت های تحقیقاتی و تولیدی مربوط را متمرکز کرده و مهم تر از همه بتواند از نزدیک و بطور مستمر با مشتریان و کاربران محصولات خود ارتباط داشته باشد.
کارخانجات تولیدی این گروه متشکل از سایت اشتهارد جهت تولید سازه های فلزی ، سایت اتحاد جهت تولید و  مونتاژ بردهای الکترونیک و سایت شهرک صنعتی کاسپین قزوین جهت ساخت قطعات و سازه های بتنی می باشد که با فضایی متشکل از 30,000 متر مربع و استفاده از آخرین تکنولوژی جهت تولید سیستمهای توزین سنگین در ایران و خاورمیانه  کم نظیر است. 
تولید و نصب بیش از 7000 باسکول جاده ای دیجیتال در ایران و کشورهای منطقه از جمله عراق، آذربایجان، تاجیکستان، افغانستان، ترکمنستان و سایر کشورهای منطقه و طراحی مدل های به روز و قابل رقابت با نمونه های اروپایی از جمله  فعالیتهای این شرکت از بدو تأسیس می باشد.
خاطر نشان می سازد گروه صنعتی پند به منظور تامین لودسل ها و تجهیزات مورد نیاز، نمایندگی انحصاری شرکت های معتبر اروپایی ذیل را در اختیار دارد:
 
1-فلینتک آلمان (Flintic)
2-مستر کی فرانسه (Master K)
3-اسل اسپانیا (Asccell)
4-اسکیم فرانسه (Scaime)
تماس با ما

آدرس دفتر مرکزي:تهران-خيابان شهيد بهشتي-خيابان سرافراز-برج درياي نور-طبقه دوم-واحد 203-کد پستي 1587698436

تلفن : 83802000 (9821)
فکس : 88531237 (9821) Facebook Page LinkedIn Youtube Google+
email : info@pandcaspian.com
گواهي نامه ها