واحد ارتباط با مشتریان
پند کاسپین

اولویت ما رضایت مشتریان می‌باشد

لوگو باسکول پند

اهمیت مشتریان و استراتژیک بودن مقوله‌ی رضایت مشتری در کسب و کارها بر هیچ کس پوشیده نیست. بدون شک رضایت و خوشنودی مشتریان در کنار ایجاد وفاداری در میان آن‌ها عامل اصلی موفقیت سازمان‌ها، شرکت‌ها و کسب و کارهاست. مشتریان در تئوری‌های مدرن سازمانی همیشه در مرکز توجه سازمان قرار می‌گیرند و تمامی واحدها و فعالیت‌ها باید حول محور و مرکزی به نام “مشتری” شکل گیرد. مشتریان گنجینه‌ای هستند که سازمان‌ها باید با تمام تلاش و توجه خود در رضایت و نگهداری آن‌ها گام بردارند و از هیچ کاری برای افزایش سطح رضایت آن‌ها فروگذار نباشند.

تجربه مشتری، نکته‌ای کلیدی در پندکاسپین

تجربه مشتری به مجموعه ادراکات احساسی و منطقی مشتریان گرامی در طول هرگونه تعامل مستقیم یا غیر مستقیم با کسب و کار است. در نتیجه شرکت فناوری پندکاسپین، بزرگترین تولیدکننده‌ی سیستم‌های توزین دیجیتال و باسکول جاده ای در ایران در راه خلق یک “تجربه مشتری” ماندگار، موثر و لذت بخش گام بر می‌دارد و سنجش مداوم تجربه مشتری که یکی از مهم ترین اصولی است که برای ارائه یک تجربه مشتری خوب باید به آن توجه کرد را در دستور کار خود قرار داده است. شرکت فناوری پندکاسپین به خوبی می‌داند تجربه مشتری از احساسات مشتریان گرامی نشات می‌گیرد و نحوه تعاملات را به گونه‌ای طراحی و اجرا می‌کند که مشتریان در طول ارتباط با شرکت حس خوبی داشته باشند و کمترین سطحی از نارضایتی در آن‌ها پدیدار نشود.

Customer experience

به بیان دیگر مدیریت تجربه مشتری (CEM) در شرکت پندکاسپین فرآیندی است که کلیه‎ تعاملات انجام شده با مشتریان را مدیریت نموده و با مشتریان خود، ارتباطی موثر ایجاد می‌کند و بحران های به وجود آمده در این مسیر را با کمترین نارضایتی پشت سر می‌گذارد.

هدفمندی ارتباط با مشتریان و تجربه‌ی مشتری در پندکاسپین