flag-en-small
محصول صادراتی پند

باسکول تمام فلز همسطح (کاسپین)

caspian truck scale

باسکول‌های کاسپین

طراحی به روز با اتصال‌های ۱۰۰% جوشکاری شده، این سری باسکول را برای توزین های سنگین کاملاً قابل اعتماد می‌کند. همچنین قابلیت تولید با حداکثر توان توزین از ۵۰ تا ۱۵۰ تن این باسکول را برای صنایع کوچک و بزرگ به انتخابی منطقی تبدیل کرده است.
علاوه بر این، قابلیت مونتاژ و جابجایی آسان آن منجر به حداقل هزینه حمل و نقل می‌شود، زیرا هدف ما ارائه یک باسکول جاده ای با کیفیت بالا و در عین حال کاهش هزینه‌های جانبی است.

 

pittype-by-pand.webp

لوازم جانبی باسکول جاده ای

همانطور که می‌دانید هر کسب‌و‌کاری در راستای پیاده سازی اهداف خود، نیازهای متفاوتی دارد. ما در شرکت پندکاسپین با شناسایی این نیازها در صنایع مختلف در کنار باسکول جاده ای محصولات دیگری را برای تسهیل عملیات توزین پیشنهاد می‌دهیم. برخی لوازم جانبی مورد استفاده در کنار باسکول جاده‌ای و تاثیر آنها بر کسب‌و‌کار ها در ادامه معرفی شده‌اند:

باسکول تمام فلز همسطح (کاسپین) 1

سیستم مدیریت باسکول

سیستم مدیریت باسکول برای خوانش پلاک وسیله نقلیه در حال ورود به پلتفرم باسکول طراحی شده است. با خوانش پلاک خودرو در فرآیند توزین، تاریخ و زمان ورود خودرو به صفحه باسکول را ثبت می‌کند و از طرفی اطلاعات پلاک برای بررسی‌های بعدی در اندیکاتور باسکول ذخیره می‌شود. دوربین پلاک خوان به کامپیوتر نصب شده در اتاقک توزین متصل می‌شود. برای گرفتن عکس در زوایای مختلف می‌توان چندین دوربین نصب کرد. هر امکانی به عنوان سفارش مشتری عملی خواهد بود.

باسکول تمام فلز همسطح (کاسپین) 2

نمایشگر دوم

اگر می‌خواهید عدد توزین را در مکانی خارج از اتاقک باسکول مشاهده کنید، نمایشگر از راه دور انتخاب مناسبی است. این تجهیز را می‌توان در هر مکان مناسبی بر اساس شرایط سایت توزین در خارج از اتاقک باسکول راه اندازی کرد. عدد وزن به طور همزمان در حین توزین به وضوح در نشانگر LED قرمز با ۶ رقم قابل مشاهده است. نمایشگر از راه دور در هوای مه آلود، دودی و گرد و غبار بسیار مفید هستند چرا که خوانش واضح وزن از دور را امکان پذیر می‌کنند.

باسکول تمام فلز همسطح (کاسپین) 3

چراغ راهنمایی و راه‌بند

یکی از موارد مهم دیگر در باسکول‌های جاده‌ای سازماندهی وسیله نقلیه در مواقعی است که سایت خیلی شلوغ است. چراغ راهنمایی برای سازماندهی ورود و خروج رانندگان کامیون بسیار ابزار مفیدی است. می‌توان آنها را در ورودی باسکول نصب کرد. راهبند یکی دیگر از لوازم جانبی است که در کنار چراغ‌های راهنمایی قابل اجرا است. این ابزار ورودی را باز و بسته می‌کند تا سرعت فرآیند توزین بهبود یابد.

برای انتخاب باسکول جاده‌ای مناسب کسب‌و‌کار‌ خود به راهنمایی نیاز دارید؟

ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین محصول را برای نیازهای خود پیدا کنید. کارشناسان ما در کمترین زمان پاسخگوی شما خواهند بود.

باسکول تمام فلز همسطح (کاسپین) 4
در سراسر جهان

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک