flag-en-small

باسکول دامپ تراک

باسکول پند مرجع تخصصی باسکول دامپ تراک در غرب آسیا

مشاهده فیلم معرفی

دامپ تراک

به نوعی از کامیون‌های فوق سنگین برای حمل و نقل و جابجایی می‌گویند که موادی مانند شن، ماسه، سنگریزه و نخاله‌های معدنی و ساختمانی را حمل و جابه‌جا می‌کنند. این روزها دامپ تراك هایی با ابعاد بزرگ ساخته شده‌اند كه قادر هستند حجم زیادی  از خاك یا نخاله را با بازدهی بسیار بالا و سرعت كاری زیاد در هر سیكل كاری، جابه‌جا و منتقل نمایند. بنابر اصلی کلی هر چه ظرفیت این دامپ تراک ها بالاتر برود، برای کار در معادن بزرگ بهینه‌تر می‌شوند. در واقع دامپ تراک ها کاميون های غول‌پيکر هستند که برای استفاده در معادن و پروژه‌های سنگین طراحی و تولید شده‌اند و توانایی جابه‌جايی محدوده وزنی ۹۰ تا ۳۰۰ تن بار را دارا می‌باشند. باید توجه داشت منبع تغذيه این وسایط نقلیه غول‌پیکر نيروی ديزلی و الکتريکی می‌باشد.

باسکول-دامپ-تراک

باسکول دامپ تراک پند کاسپین

باسکول دامپ تراک به سیستم‌های توزین سنگین و فوق‌سنگینی اطلاق می‌گردد که جهت توزین این کامیون‌های عظیم‌الجثه که در اصطلاح دامپ تراک نامیده می شوند کاربرد دارد.

همانطور که گفته شد کامیون‌های دامپ تراک عموما در سدها، معادن و پروژه‌های سنگین کارایی و تردد دارند و طبیعتا این کامیون‌ها از لحاظ عرض، طول و تناژ دارای طیف وسیعی از مدل‌های کاری می‌باشند، لذا سیستم های توزین دامپ تراک که توسط شرکت پند کاسپین عرضه می‌شود بنا به درخواست مشتریان در دو نوع فلزی و بتنی طراحی و تولید می‌گردد.

دامپ-تراک-کش-2

باسکول ۳۰۰ تنی

شرکت پند کاسپین با توجه به دارا بودن تجربه‌ی کاری در تولید و نصب باسکول‌هایی غیرمعمول برای توزین وسایط نقلیه‌ی سنگین و همچنین با بهره‌گیری از دانش و تکنولوژی روز که در کارخانه‌ی پند کاسپین حاکم است، توانایی طراحی و اجرای باسکول‌های مخصوص دامپ‌تراک از ۱۰۰ الی ۳۰۰ تن را دارا می‌باشد که تا به امروز در موارد متعدد در کشور و خارج از مرزهای ایران نصب و بهره‌برداری شده است.

ویژگی‌های باسکول دامپ تراک و ۳۰۰ تنی

شرکت پند کاسپین این امکان را به مشتریان خود می‌دهد که باسکول‌های فوق سنگین خود را با دو روش اجرا در محل و یا فوندانسیون پیش‌ساخته، و در دو پلتفرم فلزی و یا بتن-فلز انتخاب کنند و در هر دو مورد کارشناسان و طراحان مجرب شرکت اقدام به طراحی و تولید اختصاصی با توجه به درخواست مشتریان می‌کنند. قابل ذکر است در هر مورد و با توجه به نیاز مشتری برای توزین، از لودسل‌های منحصر به فرد و مخصوص آن نیاز استفاده شده و اطمینان داده می‌شود از لحاظ دقت و استحکام عملکردی مطابق با استانداردهای بین‌المللی داشته باشند.

خرید باسکول دامپ تراک

جهت خرید باسکول دامپ تراک کش پند با ما تماس بگیرید

سالن-پند-کاسپین

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک