flag-en-small

آیا درآمد باسکول جاده ای مناسب است یا خیر؟

درآمد باسکول جاده ای


باسکول جاده‌ای در ایران


ایران به عنوان کشوری صنعتی که دارای کشاورزی و دامپروری فعالی نیز می‌باشد، امروزه بیش از گذشته نیازمند امکانات سخت افزاری و تجهیزات و سیستم‌های مکانیزه است. یکی از این تجهیزات مهم که برای توزین و وزن‌گیری اجسام، محصولات کشاورزی و صنعتی، دام و…. کاربرد دارد، باسکول می‌باشد که در دو نوع ثابت و متحرک در کارخانه‌ها و صنایع به صورت سنگین (جاده ای)، سبک، ترازو‌های صنعتی و انواع دیگر، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در صنعت کشاورزی و دامداری، انتخاب باسکول متناسب با حجم ورودی و خروجی‌ها تعیین می‌گردد ولی معمولاً در این صنایع، استفاده از باسکول 60 تنی رواج بیشتری دارد.

درآمد باسکول جاده ای

باسکول جاده‌ای در کدام بخش‌ها کاربرد دارد؟


با توجه به اینکه اکثر مزارع، دامداری‌ها و حتی صنایع به دلیل آلودگی‌های محیطی، در اطراف شهر‌ها احداث می‌شوند، معمولا فاصله زیادی تا باسکول عمومی جهت توزین دارند و چون معمولاً وزن کشی در این صنایع به صورت روزانه انجام می‌شود، استفاده از باسکول عمومی موجب تحمیل هزینه‌های بالای رفت و آمد و صرف وقت و انرژی بسیاری می‌گردد. علاوه بر این، گاهاً در یک روستا یا شهر کوچک، گروهی از کشاورزان یا دامپروران به صورت اشتراکی از یک باسکول استفاده می‌نمایند که یا خود خریداری کرده اند و یا فردی با دریافت مبلغی امکان توزین را در اختیار آنها قرار می‌دهد.

درآمد باسکول جاده‌ای


با توجه به قیمت باسکول 60 تن و نیاز مبرم روزانه، خریداری‌کردن این محصول می‌تواند در بسیاری از موارد باعث کاهش هزینه، کاهش دور ریز و هدر رفتن محصولات و صرفه جویی در وقت و انرژی گردد. به علاوه می‌توان با در اختیار قرار دادن امکان توزین به سایر باغداران، کشاورزان و دامپروران، یک مسیر مجزا برای درآمد باسکول جاده‌ای و پوشش هزینه‌های خرید آن برای دارنده باسکول ایجاد کرد.
درآمد باسکول جاده‌ای شاید به خودی خود مبلغ چندانی نباشد ولی با توجه به قیمت باسکول 60 تن و همچنین نتایج مثبت حاصله، می‌تواند نقش به سزایی در سودآوری واحدهای تولیدی و صنعتی داشته باشد. به همین منظور توصیه می‌گردد هر واحد در صورت امکان به خرید باسکول اقدام نماید و از درآمد باسکول جاده‌ای و مزایای آن منتفع گردد.
باسکول جاده‌ای پند کاسپین با بهره‌گیری از دانش روز دنیا، توان مهندسی و بهترین متخصصان و متریال‌ها تولید و ارائه می‌گردد. شرکت پند کاسپین علاوه بر تولید محصولات پرقدرت و با دوام، خود را متعهد به ارتقای صنعت توزین در ایران می‌داند و بدینوسیله توانسته است اعتماد مشتریان گسترده‌‌ای را جلب نماید و در همین راستا امکان خرید باسکول جاده‌ای پند کاسپین در تناژهای مختلف از طریق نمایندگی‌های مجاز در تمامی استان‌های کشور وجود دارد.
مشاورین باسکول جاده‌ای پند کاسپین، پاسخگوی تمامی سوالات شما درخصوص لیست محصولات، استعلام قیمت باسکول 60 تن، انتخاب بهترین نمونه متناسب با کسب و کار شما و ثبت سفارش هستند. به این منظور تنها لازم است جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره دفتر مرکزی باسکول جاده‌ای پند کاسپین تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک