flag-en-small

باسکول ارزان + ویدیو + اینفوگرافی

featured-image-باسکول-ارزان

‌باسکول ارزان! شاید یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در هنگام خرید باسکول مورد توجه خریدار قرار می‌گیرد، قیمت باسکول باشد؛ اما چرا تفاوت قیمت باسکول در میان باسکول‌های موجود در بازار وجود دارد و چه فاکتورهایی در قیمت باسکول برای مشتریان وجود دارد؟ آیا باسکول ارزان برخی از فروشندگان دلیل خوبی برای خرید از آن‌ها می‌باشد؟

در این مقاله قصد داریم مفصل راجع به عواملی که در قیمت باسکول تاثیرگذار است و امکان ارائه باسکول ارزان را فراهم می‌کند صحبت کنیم و منطقی بودن خرید باسکول ارزان را می‌سنجیم. 

featured-image-باسکول-ارزان

دکتر کیهان کیا مدیر عامل شرکت فناوری پند کاسپین نکات جذابی در خصوص دلایل ارزان به نظر رسیدن قیمت اعلامی باسکول توسط برخی شرکت‌ها و همچنین تاثیرات استفاده از باسکول ارزان در کسب و کارها بیان نموده‌اند. از شما دعوت می‌شود در ابتدا این ویدیو رو تماشا بفرمایید. 

آقای مهندس آخوندزاده، مدیر فنی شرکت فناوری پند کاسپین در خصوص حقایق باسکول ارزان نکات تکمیلی را تقدیم شما می‌نمایند. پس از مشاهده فیلم، ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

چرا باسکول ارزان است؟

هنگام قیمت‌گذاری باسکول جاده ای فاکتورهای مختلفی دخیل هستند که برخی از آنها در ابتدای فرایند استعلام قیمت چندان به چشم نمی آیند .
چه آیتم‌هایی شرکت‌های تولیدکننده و بزرگ را از سایر کارگاه‌های زیر پله ای که عموما با قیمت پایین باسکول‌های خود را به فروش می‌رسانند جدا می‌کند؟
در ابتدا باید ذکر شود مراحل تولید باسکول در شرکت‌های بزرگ مانند پند کاسپین بدین گونه است که ابتدا باسکول با نرم‌افزارهای روز جهان طراحی و سپس از طریق نرم‌افزار اعمال بار می‌گردد تا نتایج بررسی شوند، پس از آن قالب‌های باسکول تهیه می‌شوند و محصول اولیه تولید می‌گردد، در این مرحله تا ۲ برابر حجم مجاز باسکول در کارخانه اعمال بار و مجددا نتایج بررسی می‌شود، پس از طی این مراحل به مدت ۶ ماه باسکول در معادن و کارخانه‌های پرتعدد تست و بررسی می‌گردد و به مرحله رفع اشکالات احتمالی رسیده و در صورت تایید تولید انبوه باسکول آغاز می‌شود. باید توجه داشت که در نقطه مقابل اکثر باسکول‌های ارزان در کارگاه‌های بومی و با نیروی کار غیرمتخصص تولید می‌شود در حالیکه شرکت‌های بزرگ در کارخانجات صنعتی خود با کنترل کیفیت دقیق و آزمایشات متعدد یک محصول صنعتی که در اینجا باسکول می‌باشد را طراحی و تولید می‌کنند. همچنین اگر اختلاف وزنی در باسکول‌‌های نامرغوب فاحش باشد قابل لمس است ولی اختلاف وزنی های کوچک قابل مشاهده نیست و این موضوع در انبارگردانی پایان سال شرکت‌ها مشخص می‌گردد و احتمال دارد تولیدکنندگان بزرگ متحمل ضررهای میلیونی و حتی بیشتر از پول یک باسکول در پایان سال شوند.

اینفوگرافی مراحل تولید باسکول در شرکتهای تولیدی

آیا کیفیت باسکول ارزان قابل کنترل است؟

در شرکت پند کاسپین واحدهای مجزای فنی، مهندسی و طراحی وجود دارد که هر یک از این واحدها دارای چندین نیروی متخصص این حوزه هستند و به طور دقیق بحث‌های مربوط به طراحی و مهندسی سازه را پیش می‌برند. همچنین واحد کنترل کیفیت (QC) به طور مداوم آزمایشات متعددی را بر روی میلگرد و بتن انجام می‌دهد تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت به دست مشتریان برسد. در خط تولید محصول؛ عمل آوری (کیورینگ) بتن به شدت و با وسواس مورد بررسی قرار می‌گیرد و این مورد در نهایت به استحکام بالاتر صفحات باسکول منجر می‌گردد. تمامی این موارد که به طور الزام در شرکت‌های بزرگ انجام می‌گیرد در هیچ کدام از کارگاه‌های کوچک مورد توجه قرار نمی‌گیرد و محصولات نهایی از لحاظ کیفیت اختلافات فاحشی با یکدیگر دارند و خرید باسکول ارزان را به صرفه نمی‌کند.

تست‌های کیفی دشمن باسکول ارزان

نکته‌ی بعدی این است که شرکت‌های بزرگ امکان قبولی در تست‌های سختگیرانه و کسب گواهینامه ها و استانداردهای جهانی را دارند در حالی که این مهم برای تولیدکنندگان زیرپله‌ای میسر نیست؛ به طور مثال شرکت پند کاسپین تست‌هایی مثل EMC اندیکاتور را پشت سر گذاشته است؛  EMC در مورد یک دستگاه دو وجه دارد: اول اینکه دستگاه نباید سطحی از اختلالات الکترومغناطیسی از خود ساطع کند که بر سرویس‌های رادیویی و سایر دستگاه‌ها تأثیر بگذارد و در جایگاه دوم این دستگاه باید در برابر اختلالات الکترومغناطیسی محیط، ایمنی کافی داشته باشد تا تأثیر نامطلوب نپذیرد.

باید توجه داشت خیلی از مشتریان از وجود چنین تست‌ها و استانداردهایی بی‌اطلاع هستند و شاید به همین دلیل به خرید باسکول ارزان فکر می‌کنند اما شرکت‌های برند ملزم به گذراندن این آزمایش‌ها هستند و واحدهای فنی و مهندسی این شرکت‌ها دائما درحال به روز رسانی محصولات، تکنولوژی‌ها و نرم‌افزارهای خود هستند و رفع نواقص و مشکلات را در دستور کار دارند.

اینفوگرافی مراحل عرضه باسکول توسط واسطه‌ها

خدمات پس از فروش در باسکول ارزان

از منظر دیگر، تمامی شرکت‌های بزرگ و تولیدکننده مانند شرکت پند کاسپین دارای تیم حرفه‌ای نصب هستند که پس از فروش باسکول، از صفر تا صد نصب این کالای صنعتی در محل مشتریان را با دقیق‌ترین جزئیات انجام می‌دهند. علاوه بر این، واحد خدمات مشتریان شرکت پند کاسپین یکی از قدرتمندترین ساز و کارهای فعال در بازار ایران می‌باشد که آماده‌ی رفع و پاسخگویی به تمامی مشکلات و درخواست‌های مشتریان می‌باشد. این در حالی است که هیچ یک از کارگاه‌های تولیدکننده‌ی باسکول چنین امکاناتی را در اختیار مشتریان خود قرار نمی‌دهند.
همچنین شرکت پند کاسپین به صورت مستقیم و دسته اول؛ لودسل های تراز اول جهان را از کارخانجات تولیدی آنها در خارج از کشور وارد می نماید که این مهم، امکان دادن گارانتی به مشتریان از سمت شرکت فراهم می‌شود و این موردی است که هیچ یک از کارگاه‌های به ظاهر تولیدکننده توانایی ارائه این مهم را ندارند.
ضمنا با نگاهی دقیق به رزومه و سابقه سالیان متمادی شرکت پند کاسپین و در نظر گرفتن موارد ذکر شده در بالا به راحتی می‌توان کارگاه‌های تولیدکننده که ممکن است قیمت جذابتری را نیز ارائه دهند از دامنه انتخابات مشتری کنار گذاشت و با اطمینان کامل به سراغ برندهای معتبر بازار رفت.

خرید باسکول ارزان

به نظر شما آیا برای خرده‌ای هزینه کمتر کردن خرید باسکول ارزان منطقی می‌باشد؟ تجربه خرید شما از شرکت‌های بزرگ و یا کوچک چطور بوده است؟ در مورد سایر محصولات نیز تجربه خرید محصول ارزان‌تر و فاقد کیفیت را داشته‌اید؟ نظرات خود را با ما از طریق بخش نظرات پایین این صفحه و یا صفحه تماس با ما به اشتراک بگذارید. 

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک