flag-en-small

باسکول صادراتی

باسکول صادراتی پند از دیرباز برای کشورهای منطقه و فرامنطقه شناخته شده است و باسکول جاده ای پند افتخار اجرای پروژه در ده‌ها کشور را دارد. از آن جایی که بسیاری از کشورهای همسایه قوانین راهنمایی و رانندگی متفاوتی با ایران دارند و ابعاد و اندازه‌ی تریلی هایی که مجازند در آن کشورها تردد نمایند با کشور ما متفاوت است، سفارش هایی که از کشورهای همسایه برای خرید باسکول صادراتی به شرکت پندکاسپین داده می‌شود در ابعاد بسیار متفاوت است؛ به عنوان مثال در کشور عراق باسکول ها به متراژ ۲۴ متر و تناژ ۱۵۰ تن نیز می‌رسند. تعداد بسیار زیادی باسکول صادراتی بالای متراژ ۱۸ متر و تناژ ۱۲۰ تن در این کشور به فروش رسیده است چرا که در کشور عراق قوانین به آن‌ها اجازه می‌دهد تریلی هایی با استانداردهای بزرگتر از کشور ما تردد نمایند. همچنین در کشور افغانستان و سایر کشورهای همسایه به دلیل این تفاوت، تعدادی باسکول صادراتی با طول و عرض بیشتر به صورت سفارشی برای مشتریان ساخته شده است. 

محصولات صادراتی پند

باسکول تمام فلز همسطح (کاسپین)

باسکول صادراتی 1

باسکول تمام فلز برجسته (کاسپین)

باسکول صادراتی 2

باسکول بتنی پیش ساخته

باسکول بتنی پیش ساخته

باسکول بتنی ساخت در محل

باسکول بتنی ساخت در محل

باسکول دامپ تراک

باسکول دامپ تراک

باسکول محورکش

باسکول محورکش

باسکول قطار کش

باسکول صادراتی 3

باسکول صادراتی پندکاسپین

در ابتدا باید تعریفی از صادرات داشته باشیم؛ صادرات به معنای ارسال و انتقال کالا از یک کشور به کشور دیگر می‌باشد، در واقع خروج کالایی از مرزهای یک کشور برای استفاده در کشور ثانویه را صادرات می‌نامند.
معمولا صادرات به کشورهای هم مرز و همسایه متدوال‌ترین نوع صادرات می‌باشد که کالاها در این روش اغلب به صورت جاده ای حمل و نقل می‌شوند. کشور ایران نیز با توجه به همسایه بودن با عراق، ترکیه، ارمنستان، آذربایجان، ترکمنستان، افغانستان و پاکستان بیشترین حجم صادرات را به این کشورها دارد. برای صادرات به کشورهای غیر همسایه مانند چین نیز اغلب از راه های آبی و هوایی استفاده می‌شود.

باسکول-صادراتی
باسکول جاده ای صادراتی

ارسال باسکول صادراتی به چه صورت است؟

به دلیل محدودیت های ارسال بار و محموله به کشورهای همسایه (بار ترافیکی) و هزینه‌ی حمل بالا، به جای باسکول جاده ای پیش ساخته، از باسکول صادراتی بتن در محل یا تمام فلز استفاده می‌شود. باید توجه داشت که باسکول جاده ای های بتن فلز اجرا در محل نیازمند ارسال نیروی انسانی به محل می‌باشند (یک مرحله بیشتر نسبت به باسکول پیش ساخته) و بتن نیز باید از قبل توسط خریدار آماده شده باشد، به همین دلیل تمایل اکثر خریداران به باسکول صادراتی فلزی است. باسکول جاده ای تمام فلز قابلیت ارسال به صورت غیر ترافیکی را دارا می‌باشد و نصب سریعتر و راحتتری نسبت به باسکول جاده ای بتنی دارند ولی باید توجه داشت هزینه خرید آن‌ها بالاتر می‌باشد. از جمله کشورهای خریدار باسکول صادراتی از شرکت پندکاسپین می‌توان به عراق، آذربایجان، کلمبیا، ترکمنستان، عمان، ازبکستان، کنیا، افغانستان، گرجستان، پاکستان، تاجیکستان، قزاقستان و … اشاره نمود.

خرید باسکول صادراتی کمک شایانی به افزایش سودآوری کسب و کارهای فعال در صنعت می‌کند. شرکت پند کاسپین که سابقه‌ی طولانی ای در نصب باسکول جاده ای صادراتی و ارائه خدمات باسکول در کش.رهای متعدد دارد به طور کامل بر این امر واقف است که واحدهای صنعتی بزرگ و کوچک با خرید باسکول جاده ای چه تغییرات قابل توجهی در سودآوری خود حاصل کرده‌اند و اهمیت و اثرگذاری مستقیم باسکول جاده ای را نمی‌توان در این صنایع انکار کرد.

لیست قیمت باسکول صادراتی پند کاسپین

شما مدیران  و تاجران برای دریافت لیست قیمت باسکول جاده ای شرکت پند کاسپین اعم از قیمت باسکول ۵۰ تنی، قیمت باسکول ۶۰ تنی، قیمت باسکول ۸۰ تنی و قیمت باسکول ها با سازه‌ی خاص مانند باسکول دامپ تراک کافی است با شماره تماس‌های رسمی شرکت در ارتباط باشید تا ضمن کسب اطلاع از قیمت باسکول جاده ای، از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان پندکاسپین نیز بهره‌مند شوید.

شرکت فناوری پند کاسپین
باسکول پند

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک