flag-en-small

نصب باسکول ۸۰ تنی تریلی کش آذربایجان غربی – میاندوآب

باسکول-۸۰-تنی-در-میاندوآب-آذربایجان-غربی

نصب مکانیک باسکول جاده ای ۸۰ تنی تریلی کش دیجیتال در استان آذربایجان غربی شهرستان میاندوآب

خرید باسکول جاده ای یکی از عوامل تاثیرگذار در افزایش سودآوری واحد های صنعتی است و هر واحد صنعتی با خرید باسکول جاده ای، نصب و بهره برداری از آن می‌تواند تغییرات چشمگیری را در سود سالانه‌ی کسب و کار خود مشاهده کند؛ به بیان دیگر می‌توان گفت خرید باسکول جاده ای یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌های ممکن برای صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک می‌باشد.

در ادامه تصاویری از نصب مکانیک باسکول جاده ای در یکی از واحدهای صنعتی شهرستان میاندوآب را مشاهده می‌کنید که باسکول جاده ای نصب شده از نوع باسکول ۸۰ تنی یا به اصطلاح باسکول تریلی کش می‌باشد. نوع صفحه‌ی آن بتن فلز است که درواقع به این نوع از باسکول جاده ای در زبان غیرتخصصی باسکول بتنی نیز گفته می‌شود.

نصب مکانیک باسکول جاده ای

در هنگام نصب مکانیک باسکول جاده ای و درواقع قبل از ارسال قطعات باسکول برای مشتری، کارشناسان شرکت پند کاسپین از محل نصب باسکول جاده ای بازدید کرده و جانمایی باسکول جاده ای صورت می‌گیرد. پس از جانمایی نقشه برای مشتری ارسال و آماده‌سازی محل بر اساس نقشه توسط مشتری انجام شده و اجرای آن توسط پیمانکار شرکت بررسی و تایید گردد. در این مرحله با توجه به نوع قرارداد و پس از تایید واحد مالی قطعات مکانیک باسکول جاده ای از انبار شرکت برای مشتری ارسال می‌گردد و نصب مکانیک باسکول جاده ای توسط تیم نصب شرکت پند کاسپین صورت می‌گیرد.

خرید باسکول جاده ای در استان آذربایجان غربی، شهرستان میاندوآب

شهرستان میاندوآب یکی از پر رونق ترین شهرهای استان آذربایجان غربی است که جاذبه های مختص به خود را دارد. مساحت این شهر حدود ۲۷۰۰ کیلومتر مربع می‌باشد. این شهر طبق آخرین سرشماری های سال‌های اخیر حدود ۲۴۰ هزار نفر جمعیت دارد.
میاندوآب در همسایگی شهرهای بوکان و مهاباد و شاهین دژ قرار دارد و در قدیم الایام مرحمت آباد نامیده میشده است. این شهرستان به دلیل موقعیت جغرافیای خود و همچنین نزدیکی به شهرهای بزرگ شمال غرب کشور از جمله ارومیه تبریز، مراغه، زنجان، سنندج و کردستان از گذشته تا امروز از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است.
میاندوآب به دلیل برخورداری از شرایط جغرافیایی ویژه خود و منابع آب بسیار به دلیل قرابت با سیمینه رود و زرینه رود و خاک حاصلخیز و تنوع محصولات کشاورزی و صنعتی، یکی از اصلی‌ترین تولید کنندگان محصولات مزروعی در شمال غرب ایران است. مهم‌ترین محصولات کشاورزی میاندوآب چغندر، شکر، قند و گندم، جو، سیب و هلو و انگور و بیشترین درآمد این شهرستان وابسته به کشاورزی می‌باشد.
میاندوآب را تا می‌توان کاملا صنعتی دانست؛ وجود سد نوروزلو، در ۱۵ کیلومتری جنوب شرقی منطقه، کارخانه قند، پتروشیمی میاندوآب، صنایع واقع در شهرک صنعتی شهید باکری، کمپوت سازی و کوره‌های آجر سازی و آهک پزی، بر اهمیت صنعتی این ناحیه افزوده است. (معادن پراکنده ای نیز در کوه‌های اطراف وجود دارند.)

باسکول پند، تولید انواع باسکول جاده ای با تکنولوژی روز دنیا

آیا نیازی به خرید باسکول در میاندوآب می‌باشد؟

با این اوصاف به راحتی می‌توان دریافت که میاندوآب از پتانسیل بالایی در معادن، صنعت و کشاورزی برخوردارد است و لازمه‌ی هر صنعتی در ابتدای کار برای افزایش سودآوری، خرید باسکول جاده ای است؛ خواه به صورت خرید باسکول ۵۰ تنی باشد و یا به صورت خرید باسکول ۶۰ تنی که البته انتخاب هر کدام از آن‌ها در قیمت باسکول جاده ای که خریدار می‌پردازد تفاوت ایجاد خواهد کرد. به طور مثال فرض کنید شما مدیر یک واحد صنعتی مانند معدن هستید که باید به طور دقیق مواد ورودی و خروجی خود را توزین کنید، در ابتدا باید گفت عموما سدها و معادن دارای حجم بسیار بالای ورودی و خروجی می‌باشند که اهمیت خرید باسکول جاده ای به طور مثال خرید باسکول ۶۰ تنی در این موارد نمایان می‌شود و تنها با پرداخت قیمت باسکول جاده ای می‌توانید از خیلی از ضررهای پنهان جلوگیری کنید و درواقع چند برابر قیمت باسکول جاده ای سودآوری داشته باشید. اولین نکته‌ی حائز اهمیت در نصب باسکول معدن و خرید باسکول جاده ای در این صنایع این است که جابه‌جایی خروجی‌های معادن در حمل و نقل دست‌خوش ریزش می‌شوند و این مورد در ابعاد بزرگ این واحدهای صنعتی را متضرر می‌کند؛ در مورد بعدی می‌توان به دشواری محاسبه و کنترل دقیق بر روی خروجی‌های معدن در صورت عدم خرید باسکول جاده ای اشاره کرد که این مشکل نیز با خرید باسکول جاده ای و نصب باسکول دامپ تراک در معدن رفع می‌شود. همچنین می‌توان با جدیت گفت در معادن به جز خرید باسکول جاده ای راه مطمئن و دقیق دیگری برای سنجش و توزین خروجی‌ها وجود ندارد.

قیمت باسکول جاده ای در نقده

برای دریافت لیست قیمت باسکول جاده ای شرکت پند کاسپین اعم از قیمت باسکول ۵۰ تنی، قیمت باسکول ۶۰ تنی، قیمت باسکول ۸۰ تنی و قیمت باسکول ها با سازه‌ی خاص مانند باسکول دامپ تراک کافی است با شماره تماس‌های رسمی شرکت در ارتباط باشید تا ضمن کسب اطلاع از قیمت باسکول جاده ای، از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان پندکاسپین بهره‌مند شوید.

نصب باسکول ۸۰ تنی تریلی کش آذربایجان غربی - میاندوآب 1

بزرگترین تولیدکننده باسکول جاده ای در ایران

جهت ارتباط با دفتر مرکزی باسکول پند، مشاوره رایگان، دریافت قیمت باسکول، خرید باسکول و خدمات باسکول با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک