flag-en-small

خرید باسکول جاده ای در استان گلستان

خرید باسکول در گلستان برای صنایع و مشاغل زیادی مفید می‌باشد. گلستان نام جدیدی برای یک سرزمین تاریخی می‌باشد که در طول تاریخ و تا سده هفتم هجری به نام ایالت گرگان و از آن پس تا آغاز سده دهم به نام استرآباد و در نوشته‌های دوران اولیه اسلامی به نام (جرجان) و از اسفند ۱۳۱۶ گرگان نامیده شده‌است. این استان تا سال ۱۳۷۶ بخشی از استان مازندران بود، اما در آن سال به صورت استانی مستقل به نام استان گلستان درآمد و شهرستان گرگان به عنوان مرکز آن برگزیده شد. جمعیت استان گلستان بر اساس آخرین سرشماری بالغ بر ۲ میلیون نفر است که از این تعداد ۵۱ درصد شهرنشین و ۴۹ درصد روستانشین می‌باشند.

صنایع استان گلستان که به خرید باسکول جاده ای نیاز دارند.

ظرفیت بالای تأمین اشتغال بخش صنعت در گلستان بر کسی پوشیده نیست و حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی نیز بستر لازم را برای افزایش سهم صنعت این استان فراهم کرده است. استان گلستان در همه بخش‌ها اعم از طبیعی و نیروی انسانی کارآمد به‌ویژه در حوزه صنعتی جزو استان های با پتانسیل محسوب می‌شود. اقتصاد گلستان بر پایه کشاورزی، دامداری، صیدماهی و پرورش ماکیان استوار است. وجود چنین واحدهای صنعتی بزرگی در استان گلستان که همگی استفاده کننده باسکول هستند، اهمیت خرید باسکول جاده ای و استفاده از آن در صنعت را نمایان می‌سازد. باسکول جاده ای کالایی صنعتی و با اهمیت بالایی است که عمده و یا شاید تمام کاربرد آن در صنایع مختلف اعم از کارخانجات، مرغداری ها، دامداری ها، باغات و کشاورزی، معادن و … می‌باشد. خرید باسکول جاده ای دارای مزایای بی‌شماری است که هم در کوتاه مدت و هم در بلند مدت عواید آن شامل حال کسب و کار فرد می‌شود و صاحبان سرمایه تنها با پرداخت قیمت باسکول جاده ای سودآوری واحد خود را تضمین می‌کنند.

کشاورزی استان گلستان نیازمند خرید باسکول جاده ای است.

استان گلستان بیش از دو میلیون هکتار زمین، آبی و دیم، زیر کشت دارد. گندم، جو، پنبه و آفتاب‌گردان از فراورده‌های کشاورزی اصلی این استان است. بیش از۵۰ درصد از پنبه و ۱۰ درصد گندم کشور از این استان به دست می‌آید. برنج، سویا، بادام‌زمینی، سبزی‌ها، به‌ویژه خیار و کاهو، کلزا، زیتون و دیگر دانه‌های روغنی نیز در استان کشت می‌شود. بیش از ۴۰ در صد دانه‌های روغنی کشور از زمین‌های این استان به دست می‌آید و از این نظر رتبه نخست را در کشور دارد. در مبحث کشاورزی و باغداری خرید باسکول جاده ای یکی از الزامات محسوب می‌شود؛ به عنوان مثال باغات و کشاورزی ‌ها که در فصل برداشت خود نیاز دارند به طور مداوم محصولات خود را توزین کنند، خرید باسکول ۶۰ تنی بسیار کمک حال باغداران و کشاورزان عزیز در این برهه از زمان می‌باشد. شایان ذکر است با توجه به حجم برداشت زمین زراعی، کشاورزان می‌توانند نسبت به خرید باسکول ۵۰ تنی یا خرید باسکول ۶۰ تنی اقدام نمایند که این تفاوت در ظرفیت منجر به تفاوت قیمت باسکول جاده ای نیز خواهد شد.

خرید-باسکول-در-گرگان

دامداری و باسکول جاده ای دو جزو جدا نشدنی هستند!

دامپروری هم به روش دیرین و هم به روش نوین انجام می‌شود. این استان دارای سرزمین‌های ییلاقی و قشلاقی مناسبی است ییلاق‌ها در بخش‌های کوهستانی جنوب استان و قشلاق‌ها در بخش‌های شمال و شمال شرقی هستند. طایفه‌های کرد بیش‌ترین کوچ‌رونده‌های استان را می‌سازند که بیش‌تر آن‌ها از استان خراسان هستند. آن‌ها همراه با دامداران سمنان و شاهرود قشلاق خود را در شهرستان‌های گنبد کاووس و کلاله می‌گذرانند. دامپروری در شهرهای گلستان به‌دلیل داشتن شرایط آب‌و‌هوایی مناسب یک شغل پر‌ رونق است. خرید باسکول جاده ای در مرغداری و دامپروری یک اولویت به شمار می‌آید؛ با توجه به اینکه اکثر دامپروری ها و مرغداری ها به دلیل دوری از آلودگی های محیطی خارج از بافت شهری احداث می‌شوند، معمولا فاصله زیادی تا باسکول عمومی جهت توزین داشته و این روش توزین علاوه بر کاهش نظارت بر این کالای با ارزش که بعضا باعث بروز تخلفاتی در هنگام وزن‌کشی می‌گردد، باعث ریزش وزن مرغ در هنگام جابه‌جایی نیز خواهد شد. در این موارد خرید باسکول جاده ای کمک قابل توجهی به سودآوری این واحد های صنعتی می‌کند.

خرید باسکول جاده ای در پتروشیمی های گلستان

انبوه منابع نفت وگاز در حاشیه دریای خزر وعدم دسترسی مناسب به بازارهای جهانی مشکلاتی را برای برخی از کشورهای حاشیه دریای خزر به وجود آورده که به منظور استفاده بهینه از این موقعیت، پایانه انتقال نفت سایر کشورهای حاشیه دریای خزر از طریق دریا، استقرار پالایشگاه نفت با تولید روزانه 10 هزار بشکه فرآورده های نفتی (بنزین ، گازوئیل ، نفت سفید ) و واحد GTPP برای تولید پروپیلن ها در استان گلستان راه‌اندازی شده است. به دلیل قیمت بالای برخی محصولات و تولیدات پتروشیمی باید توجه داشت هنگامی که در یک پالایشگاه باسکول جاده ای نصب می‌گردد می‌توان کنترل بیشتر و دقیق‌تری بر ورود مواد اولیه و خروج محصولات و تولیدات اعمال کرد همچنین نظارت به راحتی صورت می‌گردد و با خرید باسکول ۶۰ تنی هر مشکلی قابل پیگیری می‌باشد؛ جنبه‌ی مثبت دیگر در خرید باسکول جاده ای این است که از ضررهای پنهان جلوگیری می‌شود و ورودی ها و خروجی ها در اسناد حسابداری با بالاترین دقت ثبت می‌گردند.

گلستان-باسکول-۱۳
گلستان-باسکول-۱۲
گلستان-باسکول-۱۴
خرید باسکول گلستان 1

تاثیر خرید باسکول جاده ای در گلستان

در انتها باید گفت خرید باسکول جاده ای چه به صورت خرید باسکول ۵۰ تنی باشد یا به صورت خرید باسکول ۶۰ تنی کمک شایانی به افزایش سودآوری کسب و کارهای فعال در در صنعت می‌کند. شرکت پند کاسپین که سابقه‌ی طولانی ای در نصب باسکول جاده ای و ارائه خدمات باسکول در استان گلستان و شهرستان‌های این استان دارد به طور کامل بر این امر واقف است که واحدهای صنعتی بزرگ و کوچک با خرید باسکول جاده ای چه تغییرات قابل توجهی در سودآوری خود حاصل کرده‌اند و اهمیت و اثرگذاری مستقیم باسکول جاده ای را نمی‌توان در این صنایع انکار کرد.

استعلام قیمت باسکول جاده ای در استان گلستان

شما مدیران واحدهای صنعتی در استان گلستان برای دریافت لیست قیمت باسکول جاده ای شرکت پند کاسپین اعم از قیمت باسکول ۵۰ تنی، قیمت باسکول ۶۰ تنی، قیمت باسکول ۸۰ تنی و قیمت باسکول های سفارشی مانند باسکول دامپ تراک کافی است با شماره تماس‌های رسمی شرکت در ارتباط باشید تا ضمن کسب اطلاع از قیمت باسکول جاده ای، از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان پندکاسپین نیز بهره‌مند شوید.

شرکت فناوری پند کاسپین

باسکول پند

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک