flag-en-small

شرکت فناوری پند کاسپین

درباره ما

گروه صنعتی پند در سال ۱۳۷۰ با هدف فعالیت درزمینه سیستمهای توزین الکترونیکی و دیجیتال تاسیس گردید. اولین ترازوی دیجیتال در ایران، توسط این گروه تولید و به بازار کشور عرضه گردید. تولید انواع باسکول های متحرک و ثابت با کاربردهای صنعتی، تجاری، ورزشی، باسکول های جاده ای و ریلی دیجیتال و انواع توزین های خاص، این گروه صنعتی را در زمره بزرگترین مجموعه‌های صنعتی در صنعت توزین کشور قرار داده است. از شرکت‌های زیر‌مجموعه این گروه صنعتی می‌توان به شرکت صنایع پند، پند کاسپین، کنترل توزین پند و پند سرویس اشاره نمود.

شرکت فناوری پند کاسپین با زمینه تخصصی تولید، نصب، راه اندازی و خدمات انواع باسکول های سنگین و نیمه سنگین دیجیتال بطور مستقل و تخصصی بعنوان يکی از اعضا گروه صنعتی از سال ۱۳۸۶ تحت نام تجاری جديد به ادامه فعاليت خود می‌پردازد. گروه صنعتی پند با بکارگیری پرسنل متخصص و مجرب و استفاده از بهترین تجهیزات پیوسته سعی در تولید دقیق‌ترین سیستم‌های توزین داشته است و در این راستا با هدف تولید تخصصی اقدام به تفکیک فعالیتهای تولیدی خود بر حسب کاربرد محصولات نمود. مجموعه بزرگ پرسنل و متخصصین در گروه صنعتی پند بر حسب فعالیت های تخصصی و تولیدی خود در سازمان‌های مستقلی مدیریت می شوند. این استقلال سازمان‌ها در گروه صنعتی باعث شده که هر مجموعه فقط در زمینه تخصصی خود فعالیت‌های تحقیقاتی و تولیدی مربوط را متمرکز کرده و مهم‌تر از همه بتواند از نزدیک و بطور مستمر با مشتریان و کاربران محصولات خود ارتباط داشته باشد.

واحدهای تولیدی پند کاسپین

کارخانجات تولیدی این گروه متشکل از سایت اشتهارد جهت تولید سازه های فلزی، سایت اتحاد جهت تولید و مونتاژ بردهای الکترونیک و سایت شهرک صنعتی کاسپین قزوین جهت ساخت قطعات و سازه های بتنی می باشد که با فضایی متشکل از ۳۰,۰۰۰ متر مربع و استفاده از آخرین تکنولوژی جهت تولید سیستمهای توزین سنگین در ایران و خاورمیانه کم نظیر است.

تولید و نصب بیش از ۱۲۰۰۰ باسکول جاده ای دیجیتال در ایران و کشورهای منطقه از جمله عراق، آذربایجان، تاجیکستان، افغانستان، ترکمنستان و سایر کشورهای منطقه و طراحی مدلهای بروز و قابل رقابت با نمونه‌های اروپایی از جمله فعالیتهای این شرکت از بدو تأسیس می باشد.

نمایندگی‌های انحصاری

گروه صنعتی پند به منظور تامین لودسل ها و تجهیزات مورد نیاز، نمایندگی انحصاری شرکت های معتبر اروپایی ذیل را در اختیار دارد:

۱- فلینتک آلمان (Flintic)
۲- مستر کی فرانسه (Master K)
۳- اسل اسپانیا (Asccell)
۴- اسکیم فرانسه (Scaime)

افتخارات و گواهی‌نامه‌های پند کاسپین

شرکت فناوری پند کاسپین بعنوان عضوی از گروه صنعتی پند توانسته است افتخارات فراوانی را در مدت فعالیت خود کسب کند.

این شرکت همواره خود را ملزم به رعایت قوانین و استانداردها دانسته و علاوه بر رعایت التزامات قانونی، اقدام به نوآوری و ابداعات جدید از طریق واحد تحقیق و توسعه خود نموده است.

علاوه بر این، بواسطه استفاده از بهترین لودسل‌های موجود در بازار محصولی با استانداردهای بین‌المللی به مشتریان گرامی خود تقدیم می‌نماید.

برای خرید باسکول تنها کافیست با ما تماس بگیرید

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک