flag-en-small

دستکاری باسکول جاده ای در هند

باسکول جاده ای

یکی از جرایم معمول در خصوص باسکول جاده ای اعم از باسکول ۵۰ تنی و باسکول ۶۰ تنی ایجاد خطاهای عمدی و دستکاری اندیکاتور، لودسل ها و صفحه باسکول است. این موضوع، زمانی عجیب می‌شود که این دستکاری از راه دور بر باسکول جاده ای اعمال شود، اتفاقی که چندی پیش در هند رخ داد!

دستگیری چهار نفر به اتهام دستکاری باسکول باسکول جاده ای

پلیس هند چهار کلاهبردار را دستگیر کرده است که ظاهرا با استفاده از تراشه های کنترل از راه دور نصب شده روی باسکول جاده ای، وزن کالاهای بارگیری شده بر روی کامیون ها را تغییر می دادند.

پلیس در مصاحبه با رسانه ها بیان داشت که: یک تیم از اداره پلیس یک کانتینر با شماره ثبت PB-03-AZ-0621 را رهگیری کردند. در بررسی مشخص شد که خودرو حامل 21 تن ضایعات آهن بوده در حالی که در رسیدها وزن ضایعات تنها 7.2 تن را نشان داده شده است.

باسکول جاده ای

در طول تحقیقات اولیه مشخص شد که متهم یک تراشه الکترونیکی کنترل از راه دور را بر روی باسکول جاده ای نصب می کرده تا خوانش واقعی دستگاه را دستکاری کند. هر زمان که کانتر یا کامیون بر روی باسکول جاده ای قرار می گرفت، این افراد وزن را با کمک کنترل از راه دور مدیریت می کردند و وزن واقعی را تغییر می دادند.

این افسر اعلام کرد که این افراد تراشه ها را از دهلی آورده اند و برای تغییر هر تن 500 روپیه دریافت می کردند. این متهمان برای مدت طولانی از شرکت کلاهبرداری می کردند. متهمان، این تراشه ها را بر روی چند باسکول دیگر در شهرهای مختلف نصب کرده اند و در همین راستا، با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و پس از اخذ قرار بازداشت، برای تحقیقات بیشتر روانه زندان خواهند شد.

برچسب‌ها
اتاقک باسکول جاده ای انواع لودسل باسکول باسکل جاده ای باسکول باسکول دست دوم باسکول صنعتی باسکول کارکرده تازه‌های صنعت تنوع انسانی جعبه اتصال باسکول جاده ای خرید باسکول تریلی کش در شیراز خرید باسکول جاده ای در شیراز خرید باسکول جاده ای در قم خرید باسکول دست دوم خرید باسکول پند خرید باسکول کامیون کش در شیراز خرید نمایشگر باسکول جاده ای خرید نمایشگر باسکول پند خرید نمایشگر پند دریچه منهول باسکول راه اندازی اتاقک باسکول رفتار سازمانی ساخت اتاقک باسکول صفحه باسکول صفحه باسکول بتنی صفحه باسکول جاده ای صفحه باسکول فلزی طراحی محل نصب باسکول جاده ای علم مدیریت فونداسیون باسکول جاده ای قیمت باسکول جاده ای لوازم جانبی باسکول جاده ای لودسل لودسل آنالوگ باسکول جاده ای لودسل باسکول جاده ای لودسل توزین در وسیله نقلیه لودسل دیجیتال باسکول جاده ای مقالات تخصصی نصب باسکول جاده ای در قم نمایشگاه صنعت معدن زمین شناسی و صنایع وابسته نمایشگاه مشهد نمایشگر باسکول پند چیدمان باسکول جاده ای کاربرد اینترنت اشیا در باسکول جاده ای کیهان کیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک