flag-en-small

خرید باسکول جاده ای در مازندران

خرید باسکول در مازندران برای صنایع و مشاغل زیادی مفید می‌باشد. استان مازندران (به مازندرانی: مازِرون یا مازِندِرون) به مرکزیت شهر ساری در شمال ایران و در کرانه‌های جنوبی دریای مازندران می‌باشد و هم مرز با استان‌های گلستان، سمنان، تهران، البرز، قزوین و گیلان است. این استان یکی از پرجمعیت‌ترین مناطق ایران از لحاظ تراکم جمعیتی است و دارای ۲۲ شهرستان می‌باشد.

خطه‌ی سبز ایران خریدار باسکول جاده ای است!

استان مازندران دسترسی به زیر ساخت‌های ارتباطی، به همراه تسهیلات زیر بنایی آب، برق، فاضلاب و گاز همراه با شرایط آب و هوایی معتدل، اراضی حاصلخیز، طبیعت گوناگون و مفرح ساحلی، دشتی، جنگلی و کوهستانی مساعد برای توسعه صنعت گردشگری و دسترسی به بازارهای هدف داخلی و خارجی، امکان توسعه سریع را در قالب بخش‌های محوری گردشگری، کشاورزی، صنعتی و تجاری، فناوری اطلاعات و ارتباطات را یک جا در خود گرد آورده‌است. با این اوصاف می‌توان دریافت که صنایع استان مازندران نیاز بسیاری بالایی به خرید باسکول جاده ای دارند و به طور مثال خرید باسکول ۵۰ تنی یا خرید باسکول ۶۰ تنی از اهمیت قابل توجهی در سودآوری واحدهای صنعتی این استان برخوردار است.

مهم‌ترین مزیت استان مازندران بدون شک کشاورزی و باغداری است. اکثریت شاغل این استان را کشاورزان و باغداران تشکیل می‌دهند. عمده محصول زراعی این استان بدون شک برنج است؛ از دیگر محصولات می‌توان به ذرت، گندم، جو، سویا، کلزا، مرکبات و صیفی‌جات اشاره کرد. در مبحث کشاورزی و باغداری خرید باسکول جاده ای یکی از الزامات محسوب می‌شود؛ به عنوان مثال باغات و کشاورزی ‌ها که در فصل برداشت خود نیاز دارند به طور مداوم محصولات خود را توزین کنند، خرید باسکول ۶۰ تنی بسیار کمک حال باغداران و کشاورزان عزیز در این برهه از زمان می‌باشد. شایان ذکر است با توجه به حجم برداشت زمین زراعی، کشاورزان می‌توانند نسبت به خرید باسکول ۵۰ تنی یا خرید باسکول ۶۰ تنی اقدام نمایند که این تفاوت در ظرفیت منجر به تفاوت قیمت باسکول جاده ای نیز خواهد شد.

مازندران 1
مازندران 2
مازندران 3
مازندران 4

تاثیر خرید باسکول جاده ای بر صنایع مازندران

شرایط اقلیمی و جغرافیایی متنوع در این استان، بستر مناسبی برای فعالیت های دامپروری ایجاد کرده است یکی از محورهای اشتغال و تامین معاش مردم می‌باشد و در کنار سایر فعالیت های بخش کشاورزی از مهمترین منابع تولیدی به شمار می رود. در حال حاضر نزدیک به ۳ هزار واحد مرغداری و نزدیک به هزار واحد دامداری در شهرستان‌های استان مازندران فعال می‌باشد. در اینجا باید ذکر کرد خرید باسکول جاده ای در مرغداری و دامپروری یک اولویت به شمار می‌آید؛ با توجه به اینکه اکثر دامپروری ها و مرغداری ها به دلیل دوری از آلودگی های محیطی خارج از بافت شهری احداث می‌شوند، معمولا فاصله زیادی تا باسکول عمومی جهت توزین داشته و این روش توزین علاوه بر کاهش نظارت بر این کالای با ارزش که بعضا باعث بروز تخلفاتی در هنگام وزن‌کشی می‌گردد، باعث ریزش وزن مرغ در هنگام جابه‌جایی نیز خواهد شد. در این موارد تنها با پرداخت قیمت باسکول جاده ای خواه به صورت باسکول ۶۰ تنی باشد یا به صورت باسکول ۵۰ تنی کمک قابل توجهی به سودآوری این واحد های صنعتی می‌شود.

نزدیک به ۱۴۲ معدن در استان مازندران فعال است و حدود ۱۰۰ معدن نیز غیرفعال می‌باشد. این معادن بالغ بر ۱ میلیارد تن ماده‌ی معدنی ذخیره دارند و برای تقریبا ۴ هزار نفر اشتغال‌زایی کرده‌اند. زغال سنگ، سنگ آهک، فلورین، پوکه معدنی، روی، سرب، گرانیت، مرمرین، سیلیس و … از جمله مواد معدنی هستند که به وفور در معادن مازندران یافت می‌شود. نکته‌ی حائز اهمیت در مبحث معدن این است که جابه‌جایی خروجی‌های معادن در حمل و نقل دست‌خوش ریزش می‌شوند و این مورد در ابعاد بزرگ این واحدهای صنعتی را متضرر می‌کند؛ پس بار دیگر اهمیت خرید باسکول جاده ای به طور مثال خرید باسکول ۶۰ تنی بیشتر نمود پیدا می‌کند، همچنین در مورد بعدی می‌توان به دشواری محاسبه و کنترل دقیق بر روی خروجی‌های معدن در صورت عدم خرید باسکول جاده ای اشاره کرد که این مشکل نیز با خرید باسکول جاده ای برای معادن رفع می‌شود. در کلام آخر می‌توان با جدیت گفت در معادن به جز خرید باسکول جاده ای و استفاده از آن در راه مطمئن و دقیق دیگری برای سنجش و توزین خروجی‌های معدن وجود ندارد که کافی است با استعلام قیمت باسکول جاده ای و خرید مناسب‌ترین گزینه به سودآوری واحد صنعتی کمک شود.

و اما در انتها باید گفت خرید باسکول جاده ای چه به صورت خرید باسکول ۵۰ تنی باشد یا به صورت خرید باسکول ۶۰ تنی کمک شایانی به افزایش سودآوری کسب و کارهای فعال در صنعت می‌کند. شرکت پند کاسپین که سابقه‌ی طولانی ای در نصب باسکول جاده ای و ارائه خدمات باسکول در استان مازندران و شهرستان‌های این استان دارد به طور کامل بر این امر واقف است که واحدهای صنعتی بزرگ و کوچک با خرید باسکول جاده ای چه تغییرات قابل توجهی در سودآوری خود حاصل کرده‌اند و اهمیت و اثرگذاری مستقیم باسکول جاده ای را نمی‌توان در این صنایع انکار کرد.

استعلام قیمت باسکول در استان مازندران

جهت کسب اطلاع از قیمت باسکول، لیست قیمت باسکول با ظرفیت‌های مختلف مانند قیمت باسکول دامپ تراک، قیمت باسکول ۸۰ تنی، قیمت باسکول ۶۰ تنی و یا قیمت باسکول ۵۰ تنی تنها کافیست با دفتر مرکزی باسکول پند تماس حاصل فرمایید. 

شرکت فناوری پند کاسپین

باسکول پند

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک