flag-en-small

نسل جدید لودسل‌های توزین دینامیک

نسل جدید لودسل‌های توزین دینامیک

HBM یکی از آخرین نسل های لودسل را برای توزین دینامیک ارائه می دهد؛
نسل جدید لودسل‌ها که براساس تکنولوژی استرین‌گیج می‌باشد این امکان را برای تولیدکنندگان باسکول و ماشین‌های بسته بندی فراهم می‌سازد که خطوط تولید خود را به گونه‌ای طراحی و توسعه نمایند که سرعت، دقت و کیفیت خط تولید را افزایش دهند. با تمرکز بیشتر به صرفه‌جویی اقتصادی، دقت بالاتر و سرعت پردازش هرچه بیشتر، این نسل از لودسل‌ها باعث ایجاد تحرک در بازار برای توزین دینامیک خواهد شد.

لودسل استرین گیج

لودسل‌های مبتنی بر تکنولوژی استرین‌گیج (SG) اکنون در آخرین نسل خود به سر می‌برند که از لحاظ دقت و سرعت پردازش پیشرفت چشمگیری را به مشتریان و استفاده‌کنندگان ارائه می‌دهد. این لودسل‌ها قیمتی در حدود ۶۰٪ ارزانتر از سنسورهای مبتنی بر “اندازه گیری الکترومغناطیسی” که اغلب تاکنون مورد استفاده قرار می‌گرفتند دارند. لودسل‌های مدرن که از تکنولوژی SG استفاده می‌کنند امکان طراحی و توسعه خطوط تولید را در بازارهای مختلف به صاحبان صنایع می‌دهد که این استفاده از این امر در صنایع غذایی به شدت چشمگیر می‌باشد.

لودسل توزین دینامیک
لودسل CellFIT7A از شرکت HBM

لودسل CellFIT7A از شرکت HBM یکی از اعضای این نسل است. این لودسل توسط چندین سری از مشتریان به صورت آزمایشی تست و در ژانویه ۲۰۱۵ وارد بازار شد. لودسل CellFIT7A با کلاس دقتی C4 (انحراف استاندارد ۰.۱ گرم در حداکثر ظرفیت ۱۰ کیلوگرم)، در ترکیب با نرم افزار های جدید قادر است حداقل ۱۲۰ عملیات توزین را در دقیقه پردازش و اندازه‌گیری کند. همچنین این لودسل ۱۰۰٪ سازگار با نسخه های قبلی (مکانیکی و نرم افزاری) است، به این معنی که بسیار آسان و ارزان می‌توانید عملکرد دستگاه ها و سیستم های قدیمی موجود در صنعت خود را به روز کنید.

باسکول و لودسل

این تنها یک نمونه از افزایش بهره‌وری لودسل‌های نسل SG برای عملیات توزین دینامیک در باسکول است. هنریک باخ جنسن، مدیر فروش HBM در بازارهای شمال اروپا توضیح می‌دهد: “به‌طور خاص تولیدكنندگان ماشین آلات صنایع غذایی اغلب شرایط بسیار ویژه‌ای دارند. بنابراین HBM طیف وسیعی از محصولات را برای آنان و تمامی مشتریان ارائه می‌دهد که كاملا بازنگری شده و سازگار با بازارها و مصارف آنان می‌باشد.”
به عنوان مثال، لودسل “PY27” شرکت HBM برای بررسی و کنترل فرآیندهای پر شدن و دسته‌بندی در محیط‌هایی که شرایط بهداشتی نامناسبی دارند بهترین عملکرد را دارا می‌باشند. به لطف طراحی خاص لودسلPW27 تمیز کردن آن آسان است و این امر باعث کاهش استهلاک و خرابی دستگاه می‌شود.
هنریک باخ جنسن توضیح می دهد: “موفقیت یک باسکول همیشه بستگی به تعامل درست بین طراحی و اجزای آن دارد. HBM با داشتن لودسل‌های دیجیتالی زمینه‌ی مناسبی را برای توسعه جدیدترین نسل از باسکول‌ها فراهم می‌سازد و این در حالی است که مشتریان می‌توانند هزینه‌های خود را تحت کنترل درآورند.

آیا این نسل از لودسل در کسب و کار شما تغییری ایجاد می‌کند؟ شما بعنوان مصرف کننده ایرانی چه تجربه‌ای از استفاده این سبک باسکول دارید؟

منبع: hbm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک