flag-en-small

باسکول همسطح

باسکول-همسطح

در بحث اجرا و نصب باسکول های جاده ای روش‌های مختلفی وجود دارد که عمدتا نصب این باسکول ها به دو شیوه‌ی باسکول همسطح و یا  باسکول برجسته انجام می‌پذیرد. باسکول همسطح که داخل گود نیز نامیده می‌شود در فضاهای کوچک مناسب‌ترین گزینه می‌باشد چرا که تنها نیاز به حدود ۱ متر گودبرداری دارند و بدون اشغال فضای اضافه‌ای در محل مشخص شده جای می‌گیرند. درواقع این نوع از اجرا در باسکول ها مناسب‌ترین شیوه‌ی نصب باسکول برای مشتریانی است که با مشکل فضا روبرو هستند.

ابعاد باسکول همسطح

باسکول همسطح با توجه به ظرفیت باسکول انتخابی که مد نظر مشتری است دارای ابعاد متفاوتی می‌باشد؛ به طور مثال در باسکول کامیون کش که ابعاد صفحه ۳ در ۸ متر می‌باشد، در اجرای نوع همسطح نیز دقیقا همین فضا را اشغال می‌کند، همچنین در باسکول تریلی کش که ابعاد صفخات به ۳ در ۱۶ متر افزایش پیدا می‌کند، در این نوع اجرا نیز ابعاد اشغال شده توسط باسکول هم سطح دقیقا معادل ۳ متر عرض و ۱۶ متر طول می‌باشد.

باسکول-مسطح-۲-1400

ویژگی باسکول همسطح

از بارزترین مزایای باسکول همسطح این است که بیشتر از نیاز و اندازه‌ی باسکول فضایی را اشغال نمی‌کند و همانند باسکول برجسته نیازی به رمپ ورود و خروج ندارند، این مزیت باعث می‌شود که در کارخانه ها و کارگاه هایی که با مشکل فضا روبرو هستند این نوع اجرا در باسکول ها بسیار محبوب و کاربردی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک