flag-en-small

باسکول همسطح

باسکول همسطح

در بحث اجرا و نصب باسکول های جاده ای، روش‌های مختلفی وجود دارد؛ از میان این روش ها، عمدتا نصب این باسکول ها به دو شیوه‌ باسکول همسطح و باسکول برجسته انجام می‌پذیرد. باسکول های همسطح که با نام باسکول داخل گود نیز نامیده می‌شود؛ برای استفاده در فضاهای کوچک مناسب‌ترین گزینه است زیرا تنها نیاز به حدود ۱ متر گودبرداری دارد و بدون اشغال فضای اضافه‌، می تواند در محل مشخص شده قرار گیرند. درواقع، این نوع از اجرا در باسکول ها، مناسب‌ترین شیوه‌ی نصب باسکول برای مشتریانی است که با مشکل فضا روبرو هستند.

مزایای باسکول همسطح

باسکول های همسطح در مقایسه با باسکول های غیر همسطح برای مشتریان، دردسر کمتری دارند. علت این امر این است که باسکول های غیر همسطح به منظور قرار گرفتن کامیون یا تریلی بر روی صفحه باسکول، نیازمند رمپ سازی هستند. رمپ سازی، علاوه بر ایجاد هزینه بالا برای نصب باسکول، فضای بسیار زیادی را اشغال می کند. با نصب باسکول های همسطح، نیاز به فضاسازی کاهش می یابد و در نتیجه، هزینه نصب باسکول نیز، تا حد قابل توجه کمتر خواهد شد.

بنابراین، بارزترین مزیت باسکول همسطح این است که بیشتر از نیاز و اندازه باسکول، فضایی را اشغال نکرده و همانند باسکول های برجسته، نیازی به رمپ ورود و خروج ندارد. این مزیت باعث می شود تا در کارخانه ها و کارگاه هایی که با مشکل فضا روبرو هستند، این روش برای نصب باسکول، بسیار محبوب و کاربردی باشد.

 
باسکول همسطح

ابعاد باسکول همسطح

باسکول همسطح با توجه به ظرفیت باسکول انتخابی توسط مشتری، دارای ابعاد متفاوتی است؛ به طور مثال در باسکول کامیون کش که ابعاد صفحه آن ۳ متر در ۸ متر است، در اجرای نوع همسطح این مدل نیز، دقیقا همین فضا توسط باسکول اشغال می شود؛ این مورد برای  باسکول تریلی کش با ابعاد صفحه ۳ در ۱۶ متر نیز، به همین شکل است و در این مدل نیز، سطح اشغال شده توسط باسکول، دقیقا معادل ۳ متر عرض و ۱۶ متر طول است. در نهایت باید گفت که باسکول جاده ای همسطح، یکی از گزینه هایی است که اغلب در بسیاری از مکان ها به راحتی نصب شده و هزینه نصب و همچنین فضای مورد نیاز برای نصب باسکول را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد. در خصوص قابلیت های فنی این مدل باید بگوییم که هیچ تفاوتی بین باسکول های همسطح و برجسته (غیر همسطح) وجود ندارد. شایان ذکر است که باسکول های همسطح، به دو شکل فلزی و بتنی قابل نصب و راه اندازی هستند.

برچسب‌ها
اتاقک باسکول جاده ای انواع لودسل باسکول باسکول باسکول جاده ای تریلی کش باسکول جاده ای ۵۰ تنی باسکول دست دوم باسکول کارکرده تازه‌های صنعت تنوع انسانی جعبه اتصال باسکول جاده ای خرید اندیکاتور باسکول پند خرید باسکول تریلی کش در شیراز خرید باسکول جاده ای در شیراز خرید باسکول جاده ای در قم خرید باسکول دست دوم خرید باسکول کامیون کش در شیراز خرید باسکول ۶۰ تنی خرید نمایشگر باسکول جاده ای خرید نمایشگر باسکول پند راه اندازی اتاقک باسکول رفتار سازمانی ساخت اتاقک باسکول صفحه باسکول صفحه باسکول بتنی صفحه باسکول جاده ای صفحه باسکول فلزی طراحی محل نصب باسکول جاده ای علم مدیریت فونداسیون باسکول جاده ای قیمت باسکول جاده ای لوازم جانبی باسکول جاده ای لودسل لودسل آنالوگ باسکول جاده ای لودسل باسکول جاده ای لودسل توزین در وسیله نقلیه لودسل دیجیتال باسکول جاده ای مقالات تخصصی نصب باسکول جاده ای در قم نصب باسکول ۵۰ تنی نصب باسکول ۸۰ تنی نمایشگاه صنعت معدن زمین شناسی و صنایع وابسته نمایشگاه مشهد نمایشگر باسکول پند چیدمان باسکول جاده ای کیهان کیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک