باسکول ۵۰ تنی

باسکول کامیون کش

باسکول 50 تنی

باسکول‌ ۵۰ تنی که به باسکول‌ کامیون کش نیز معروف است از جمله باسکول ‌جاده ای های محبوب در میان مشتریان می‌باشند که در انواع مختلفی طراحی و تولید می‌گردند، این مدل از باسکول ۵۰ تنی نیز همانند سایر باسکول های جاده ای با پلتفرم‌های تمام فلزی و بتن-فلز تولید می‌شوند. همچنین باسکول‌ کامیون کش قابلیت اجرا به صورت باسکول همسطح و یا باسکول برجسته را دارا می باشند که با توجه به فضای محل مورد نصب می‌توان آن را به یکی از این دو صورت نصب و راه اندازی کرد.

خرید باسکول ۵۰ تنی

از مزایای باسکول ۵۰ تنی تولید شده در شرکت فناوری پند کاسپین می‌توان به روند خرید و نصب غیرپیچیده و آسان باسکول اشاره کرد که تمامی باسکول‌های تولید شده به صورت پیش‌ساخته راهی محل نصب می‌گردند. پیش‌ساخته بودن سازه باسکول ۵۰ تن به تسریع امر نصب مکانیک کمک شایانی می‌کند و در وقت و هزینه‌ی مشتریان گرامی صرفه‌جویی چشمگیری حاصل می‌شود.

باسکول ۵۰ تنی یا به اصطلاح باسکول کامیون کش باسکول جاده ای محبوب واحدهای صنعتی مانند باغداری‌ها و کشاورزی، مرغداری های کوچک، صنایع ساختمانی و … می‌باشد که انتخاب باسکول ۵۰ تن در میان این صنایع از رواج بالاتری نسبت به سایر ظرفیت ها برخوردار است.

ابعاد باسکول جاده ای ۵۰ تنی

باسکول ۵۰ تنی با ابعاد ۳ در ۸ متر طراحی و تولید می‌شوند که برای توزین وسایط نقلیه با حداکثر طول ۸ متر مورد استفاده قرار می‌گیرد، نکته‌ی قابل توجه این است که با استفاده از این باسکول تمامی وسایط نقلیه به جز تریلی را می‌توان مورد توزین قرار داد. باسکول کامیون کش همانطور که از اسم آن مشخص است مناسب توزین وسایل تا کامیون می‌باشد و از دقت بسیار خوبی در توزین برخوردار است.

باسکول کامیون کش

اصول کاری مورد استفاده در باسکول کامیون کش

باسکول ۵۰ تنی مانند تمامی باسکول جاده‌ای ها دارای واحد های اندازه‌گیری وزن که با نام لودسل شناخته می شوند، هستند. لودسل ها در زیر صفحه باسکول قرار می گیرند و هر کدام وزن مشخصی را ثبت می نمایند. حداکثر وزنی که یک باسکول جاده ای می تواند نشان دهد، وابسته به لودسل های آن باسکول می باشد و در مورد باسکول کامیون کش این عدد به ۵۰ تن ختم می‌شود. هر لودسل وزن مشخصی را می تواند تحمل نماید و قرار دادن وزن بیشتر از این مقدار مجاز، باعث ایجاد صدمه به لودسل‌های باسکول می شود. در باسکول ۵۰ تنی یا همان باسکول کامیون کش یک صفحه با ابعاد ۳ در ۸ متر پیش‌ساخته همراه با فوندانسیون میانی و دیواره ورود و خروج پیش‌ساخته بر روی ۴ لودسل برای توزین قرار می گیرند.

نحوه توزین باسکول کامیون کش

برای توزین وسیله توسط باسکول ۵۰ تنی کامیون‌ها باید به صورت ثابت بر روی صفحه‌ی باسکول قرار گیرند تا بتوان یک وزن مشخص را از باسکول کامیون کش و لودسل‌ها به دست آورد. در این هنگام کامیون باید تمام طول خود را بر روی صفحه‌ی باسکول قرار دهد و پس از ثابت شدن نسبت به توزین آن‌ها اقدام شود. در توزین کامیون‌ها و وسایط نقلیه سنگین توسط باسکول ۵۰ تنی، باید در نظر داشت که به‌دلیل محدودیت در طول صفحه‌ی باسکول، حداکثر طول کامیون نباید از ۸ متر تجاوز کند و این به این معناست که تمامی وسایط نقلیه حداکثر تا کامیون‌های ده چرخ را می توان بر روی صفحه‌ی این باسکول‌ها یعنی باسکول کامیون کش توزین نمود.
کامیون‌ها باید در ۲ حالت بدون بار و حامل بار توزین شوند، تا وزن بار آن‌ها را بتوان محاسبه کرد. برای هر مرحله از توزین، قبض‌های باسکول جداگانه‌ای از باسکول ۵۰ تنی تحویل صاحب کامیون می‌گردد و با محاسبه میزان اختلاف این قبض‌ها می توان وزن بار را به دست آورد. این امکان نیز وجود دارد که توزین یک کامیون در مبدا با مقصد اختلاف و تفاضل زیادی داشته باشد و این دلیل بر مصرف سوخت و اختلاف باد لاستیک‌های کامیون می‌باشد که برای استاندارد سازی، مقادیر مشخصی را برای تلفات سوخت و باد لاستیک در توزین توسط باسکول کامیون کش در نظر گرفته می‌شود.

دریافت مشاوره رایگان و خرید باسکول ۵۰ تنی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت سفارش همین حالا با باسکول پند کاسپین تماس بگیرید.

24 پاسخ

 1. سلام
  کیفیت قطعات و صفحه باسکول فوق العاده بالاست، بدون هیچ دردسری میشه استفاده کرد

  1. با توجه به تنوع محصولات لطفاً جهت استعلام قیمت با شماره های ۰۲۱۸۳۸۰۲۰۰۰ و ۰۹۱۲۰۴۵۵۲۶۲ تماس حاصل فرمایید.

  1. باسکول ۶۰ تنی پند بهترین انتخاب ممکن برای مرغداری هستش. همچنین توصیه می‌شه در صورت امکان باسکول بصورت برجسته نصب شود.

 2. سلام، بنده بین خرید باسکول ۵۰ تنی و خرید باسکول ۶۰ تنی مردد هستیم، ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. اگر تمامی وسایل نقلیه‌ای که از روی باسکول عبور می‌کنند در بازه وزنی ۵۰ تن هستند می‌توانید از باسکول ۵۰ تنی استفاده کنید اما عموماً پیشنهاد می‌شود به دلیل صرفه اقتصادی بیشتر و آینده نگری نسبت به توسعه کسب و کارتون با اندکی هزینه بیشتر باسکول ۶۰ تنی تهیه کنید. در صورتی که وسایل نقلیه عبوری از روی باسکول در بازه وزنی ۶۰ تن هستند فقط از باسکول ۶۰ تنی استفاده نمایید (به طور مثال در ورودی کارخانه باسکول نصب شده است و تریلی عبوری حتی اگر نیاز به توزین نداشته باشد باز هم باسکول را تحت فشار قرارداده و باسکول بایستی توانایی تحمل آن رنج وزنی را داشته باشد).

  1. با تشکر از پیام شما، لطفاً جهت راهنمایی دقیق با شماره های ۰۲۱۸۳۸۰۲۰۰۰ و یا ۰۹۱۲۰۴۵۵۲۶۲ تماس حاصل فرمایید

 3. سلام من دونبال باسکول 50 تنی دست دوم سالم به قیمت هستم برای کار ضایعات. اگرداشین لطف کنید؟ بی نهایت متشکرم

    1. سلام، لودسلهای متنوع با توجه به نیاز پروژه قابل ارائه می‌باشد. با شما تماس گرفته خواهد شد

  1. سلام، لطفاً جهت استعلام قیمت با شماره های ۰۹۱۲۰۴۵۵۲۶۲ و یا ۰۲۱۸۳۸۰۲۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.