باسکول ۶۰ تنی

باسکول  ۶۰ تنی پند یا باسکول تریلی کش یکی از کاربردی‌ترین انواع باسکول جاده ای می‌باشد. باسکول پند با بهره‌گیری از دقیق‌ترین لودسل های خارجی، بهترین اندیکاتور بازار و قوی‌ترین صفحه باسکول برترین تولیدکننده باسکول ۶۰ تنی در ایران می‌باشد.

باسکول ۶۰ تنی برای تریلی‌های بزرگ بکار می برند و برای توزین وسایل نقلیه سنگین به کار می رود. باسکول ۶۰ تنی نوعی از دستگاه های توزین می باشد که برای توزین وسایل نقلیه سنگین وزن تا شصت تن به کار می رود. این وسیله در جاده ها، کارخانه‌ها، مراکز صنعتی بزرگ و مثال‌های مشابه کاربرد دارد و شاید در مراکز بارگیری و باربری ها نیز مورد استفاده قرار بگیرد. در زمان توزین، وسیله نقلیه خالی یا حاوی بار باید به طور ثابت بر روی باسکول قرار بگیرد و سپس عملیات توزین انجام شود

باسکول جاده ای ۶۰ تنی

توزین انجام شده توسط باسکول جاده ای ۶۰ تنی، توسط اندیکاتور ثبت می شود و فیش های توزین جهت انجام مراحل قانونی تحویل داده می شود. این باسکول ها بیشتر برای کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند و تریلی‌ها قبل از بارگیری و بعد از بارگیری توزین می شوند و تفاوت این دو وزن، وزن بار را مشخص می‌نماید. عملیات توزین بار در سمت مبدا و مقصد انجام می شود و بر اساس وزن بار تحویل گرفته شده، هزینه حمل بار پرداخته می شود. ممکن است بابت اختلاف وزن زیاد بار در مبدا و مقصد، راننده کامیون را جریمه نمایند؛ البته این قانون، بسته به نوع بار دارد و بر روی بارهای میوه و تره بار صدق نمی کند.

باسکول ۶۰ تنی

لودسل باسکول ۶۰ تنی

باسکول های جاده ای دارای واحد های اندازه گیری وزن مختلفی می باشند که با نام لودسل شناخته می شوند. لودسل ها در زیر صفحه باسکول قرار می گیرند و هر کدام وزن مشخصی را ثبت می نمایند. فشاری که از طریق لاستیک های کامیون بر روی صفحه باسکول وارد می شود، در نواحی مختلف باسکول تقسیم شده و این صفحه باسکول فشار وارده را بر روی لودسل های زیر خود منتقل می نماید. لودسل ها در نواحی مختلفی از باسکول قرار می گیرند و فشاری را که از طریق صفحه باسکول بر روی آنها وارد می شود، بر اساس وزن شناسایی می شود و سپس بر روی صفحه اندیکاتور برای کاربر نشان داده می شود.
حداکثر وزنی که یک باسکول جاده ای می تواند نشان دهد، بسته به لودسل های آن باسکول می باشد. هر لودسل وزن مشخصی را می تواند تحمل نماید و قرار دادن وزن بیشتر از این مقدار مجاز، باعث ایجاد صدمه با لودسل های باسکول می شود. برای اینکه بتوان وزن بیشتری را توسط باسکول جاده ای توزین کرد، باید تعداد و مدل لودسل ها را تغییر داد.

باسکول ۶۰ تنی 1

باسکول تریلی کش

باسکول ۶۰ تنی به باسکول تریلی کش نیز مشهور می‌باشد. تریلی‌ها باید به صورت ثابت بر روی صفحات باسکول قرار بگیرند تا بتوان یک وزن مشخص را از آنها به دست آورد. تریلی‌ها باید تمام طول خود را بر روی صفحه باسکول قرار دهند و سپس نسبت به توزین آنها اقدام شود. در توزین تریلی‌ها و وسایل نقلیه سنگین توسط باسکول تریلی کش، باید در نظر داشته باشید که تمام چرخهای این وسیله بر روی صفحات باسکول تریلی کش قرار بگیرد.

باسکول تریلی کش

خرید باسکول ۶۰ تنی

مرحله ۱

اولین گام برای خرید باسکول ۶۰ تنی از شرکت پند کاسپین ارتباط با درگاه های پاسخگویی شرکت از جمله سایت، اینستاگرام و شماره تماس‌های رسمی می‌باشد. در این مرحله اطلاعات اولیه از مشتریان گرامی شامل نام، شماره تماس و محل نصب باسکول گرفته شده و با توجه به استان نصب باسکول به واحد فروش شرکت ارجاع داده می‌شود.

مرحله ۲

پس از ثبت اطلاعات اولیه، واحد فروش منطقه‌ی نصب باسکول با مشتری تماس گرفته و با توجه به نوع باسکول ۶۰ تنی درخواستی مشتری اطلاعات دقیق و کامل را در اختیار وی گذاشته و پیش فاکتور را برای او ارسال می‌نماید.

مرحله ۳

پس از تایید مشتری، مشخصات وی برای تنظیم قرارداد گرفته شده و پیش‌نویس قرارداد خرید باسکول ۶۰ تنی تنظیم می‌گردد. سپس مجدداً پیش‌نویس قرارداد در اختیار مشتری قرار گرفته و اقدام به کسب تاییدیه نهایی می‌شود. پس از تایید مشتری قرارداد به صورت حضوری در محل شرکت یا محل مورد نظر مشتری و یا از طریق روش های مختلف غیرحضوری (نظیر ایمیل، فکس، واتساپ و …) انعقاد می‌گردد.

نصب-مکانیکی-باسکول-2

نصب مکانیک باسکول ۶۰ تنی

قبل از ارسال قطعات باسکول ۶۰ تنی برای مشتری، کارشناس شرکت پند کاسپین از محل نصب باسکول بازدید کرده و جانمایی باسکول صورت می‌گیرد. پس از جانمایی نقشه برای مشتری ارسال و آماده‌سازی محل بر اساس نقشه توسط مشتری انجام شده و اجرای آن توسط پیمانکار شرکت بررسی و تایید گردد. در این مرحله با توجه به نوع باسکول ۶۰ تنی و پس از تایید واحد فنی قطعات مکانیک باسکول جاده ای از انبار شرکت برای مشتری ارسال می‌گردد و نصب مکانیک توسط تیم نصب شرکت صورت می‌گیرد.

نصب الکترونیک و کالیبراسیون باسکول ۶۰ تنی

تا اجرای مرحله‌ی نصب الکترونیک، مشتری باید مواردی مانند رمپ ورود و خروج، اتاق باسکول و موارد الزامی برای نصب الکترونیک را آماده نماید. سپس قطعات الکترونیک از انبار باسکول پند برای مشتری ارسال شده و نصب الکترونیک و کالیبراسیون موقت توسط تیم نصب الکترونیک انجام می‌گیرد. بعد از اتمام نصب الکترونیک واحد خدمات با مشتری تماس گرفته و مراحل ثبت نام برای کالیبراسیون و دریافت گواهی استاندارد از اداره استاندارد را انجام می‌دهد. در تاریخ تعیین شده نماینده‌ی شرکت به همراه عوامل اداره استاندارد در محل باسکول حضور یافته و درصورت بروز خطای بیش از ±۵ کیلوگرم به طور همزمان مشکل را رفع می‌کند تا گواهی استاندارد باسکول جاده ای صادر گردد. پس از کالیبراسیون، باسکول خریداری شده آماده‌ی بهره‌برداری می‌باشد.

نصب-الکترونیک

تصاویر باسکول ۶۰ تنی پند

با ما در تماس باشید

استعلام قیمت باسکول ۶۰ تنی

جهت دریافت مشاوره رایگان انتخاب باسکول، لیست قیمت باسکول ۶۰ تنی و  خرید باسکول ۶۰ تنی پند با ما تماس بگیرید

باسکول ۶۰ تنی 2

این پست دارای 18 نظر است

 1. ولی بابایی

  سال‌هاست برند پند حرف اول بازار رو می‌زنه، هم در باسکول جاده ای و هم خدمات پس از فروش

 2. سیاوش بنیادی فر

  ۳ ساله نصب کردیم و هیچ مشکلی تا الان نداشتیم خدا رو شکر

 3. ایرج عربشاهی

  کیفیت محصولات فلزی پند خیلی بالاست، دمتون گرم

  1. 657 votes

   از همراهی شما سپاسگزاریم

 4. رضا

  کل اینترنت رو گشتم یه کاتالوگ نداره این محصول

  1. 657 votes

   با سلام خدمت شما دوست گرامی، لطفاً جهت دریافت کاتالوگ شماره تماس و یا ایمیل خود را به شماره ۰۹۱۲۰۴۵۵۲۶۲ و یا ایمیل marketing@pandcaspian.com ارسال نمایید.

 5. محمد بهمنی

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عوامل و دست اندرکاران شرکت پند، بنده نزدیک ۴ ساله باسکول شما رو برای زمین های کشاورزیم استفاده میکنم و تا به حال ۱ کیلو هم اشتباه نزده، عالی و دقیقه، خدا خیرتان بده که از مال و سرمایه ما مراقبت میکنید.

  1. 657 votes

   از همراهی شما سپاسگزاریم

  2. امیر

   سلام آقایک راهنمائی میخواستم من میخواهم یک باسکول سرجاده که زمین مال خودم است برای کشاورزان شهرپیشن آیامن بایدمجوزیاپروانه بگیرم ازکجا شروع کنم؟ جوابم بدهی معمنونتم

   1. 657 votes

    سلام، لطفاً جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره های ۰۹۱۲۰۴۵۵۲۶۲ و یا ۰۲۱۸۳۸۰۲۰۰۰ تماس حاصل فرمایید.

 6. علی

  لطفا کاتالوگ محصولات به همراه قیمت ایمیل فرمایید

  1. 657 votes

   به شما ایمیل فرستادیم دوست عزیز

 7. مجتبی

  یونسی از جهرم آیا باسکولی است که یک تریلی بابار طویل را دوتکه وزن کند؟

  1. 657 votes

   بله، تیم فنی باسکول پند دانش و تجربه ساخت انواع باسکول سفارشی رو داره و متناسب با نیاز خاص کارفرما اقدام به طراحی و مهندسی باسکول می کنه

 8. ناشناس

  ایا در استان گلستان نمایندگی دارید

  1. 657 votes

   بله باسکول پند در تمامی استانها نمایندگی دارد. لطفاً جهت دریافت اطلاعات نماینده با ما در تماس باشد 02183802000 و 09120455262

 9. قاسمی

  عرض سلام خدمت شما ایا امکان دارد متصدی باسکول از راه دور بوسیله گوشی از طریق اینترنت عملیات توزین انجام دهد

  1. 657 votes

   سلام. از طریق برنامه تحت ویندوز از هر نقطه ای در صورت فراهم بودن زیر ساخت اینترنت یا اینترانت دوطرفه امکان پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید