flag-en-small

خرید باسکول در آذربایجان غربی

خرید باسکول در آذربایجان غربی برای صنایع و مشاغل مختلف ضروری می‌باشد. استان آذربایجان غربی یکی از ۳۱ استان ایران است، که در منطقه‌ی آذربایجان در شمال غربی کشور قرار دارد و مرکز آن شهر ارومیه است. این استان با داشتن حدود ۱۰۰۰ کیلومتر راه اصلی و بزرگراه که شمالی‌ترین نقطه استان (مرز بازرگان) به جنوبی‌ترین منطقه آن (بوکان) را به هم متصل می‌کند، از امکان ارتباطات زمینی مناسبی برخوردار است. این استان تنها استان ایران است که با ترکیه هم مرز است.
از نظر تاریخی، تاریخ باستانی آذربایجان با تاریخ قوم ماد درآمیخته ‌است. قوم ماد پس از مهاجرت به ایران آرام آرام قسمت‌های غربی ایران از جمله آذربایجان را تصرف کردند. مقارن این ایام دولت هایی در اطراف آذربایجان وجود داشت که از آن جمله می‌توان به دولت آشور در شمال بین‌النهرین، دولت هیق در آسیای صغیر، دولت اورارتو در نواحی شمال و شمال غرب، اقوام کادوسی در شرق و کاسیان در حوالی کوه‌های زاگرس اشاره کرد. بعد از تأسیس دولت ماد، آذربایجان به ماد کوچک معروف شد و مشتمل بر شهرهای قدیمی همدان، ری و کرمانشاه بود.

صنایع استان آذربایجان غربی که به خرید باسکول جاده ای نیاز دارند

آذربایجان غربی طی سالیان طولانی گذشته، یکی از مناطق کم برخوردار در حوزه صنعتی بود و بهره چندانی از این بخش نداشت ولی با تغییر رویکرد در این استان روند توسعه صنعتی و تولیدی دراین خطه از کشور نیز سرعت گرفت و امروزه، این استان با محوریت صنایع کوچک، گام های بلندی برمی‌دارد. هرچند صنایع بزرگی نظیر مارال تریلر و بسیاری از تولیدکنندگان حوزه صنایع تبدیلی در آذربایجان غربی، فعال است ولی صنایع کوچک بسیاری در شهرک های صنعتی این استان فعالیت دارد که نقش بسیار مهمی را در توسعه صنعتی این استان ایفا می کنند. وجود چنین واحدهای صنعتی بزرگی در استان آذربایجان غربی که همگی استفاده کننده باسکول هستند، اهمیت خرید باسکول جاده ای و استفاده از آن در صنعت را نمایان می‌سازد. باسکول جاده ای کالایی صنعتی و با اهمیت بالایی است که عمده و یا شاید تمام کاربرد آن در صنایع مختلف اعم از کارخانجات، مرغداری ها، دامداری ها، باغات و کشاورزی، معادن و … می‌باشد. خرید باسکول جاده ای دارای مزایای بی‌شماری است که هم در کوتاه مدت و هم در بلند مدت عواید آن شامل حال کسب و کار فرد می‌شود و صاحبان سرمایه تنها با پرداخت قیمت باسکول جاده ای سودآوری واحد خود را تضمین می‌کنند.
همواره شنیده‌ایم که اذربایجان غربی ظرفیت‌های زیادی برای توسعه صنعتی دارد، ظرفیت‌هایی که بسیاری از استان‌های دیگر از آن بی‌بهره‌اند که از جمله آنها می‌توان به دسترسی مناسب به بازار ترکیه از طریق چند مرز رسمی و بازارچه مرزی، قرار گرفتن در مسیر شریان‌های اصلی کشور، نداشتن چالش تامین آب و زیرساخت‌های مناسب در شهرک‌های صنعتی اشاره کرد. در مبحث صادرات به بازار ترکیه از طریق پایانه ها و گمرک بار دیگر اهمیت خرید باسکول جاده ای را پر رنگ تر می‌کند. عملکرد ترمینال‌ها، پایانه ها و مراکز گمرک، مراکز انتقال مواد جامد در مرزها و … ارتباط مستقیمی با سنجش وزن و توزین بار دارند به طوری که سنجش حد مجاز بار، تعیین جرایم، طبقه‌بندی کالا، ارزش‌گذاری، مالیات اعمال‌شده بر کالاهای وارداتی، حمل و نقل کالا و … تماما نیازمند خرید باسکول جاده ای می‌باشد و با خرید باسکول جاده ای و نصب آن در این مراکز می‌توان کنترل بیشتر و دقیق‌تری بر ورود مواد و خروج محصولات و تولیدات اعمال کرد؛ همچنین نظارت به راحتی صورت می‌گردد و هر مشکلی قابل پیگیری می‌باشد.

صنایع-آذربایجان-غربی-2
صنایع-آذربایجان-غربی-3
خرید باسکول در آذربایجان غربی 1
خرید باسکول در آذربایجان غربی 2

تاثیر خرید باسکول جاده ای بر صنایع آذربایجان غربی

در حال حاضر ۴۶۷ معدن دارای پروانه بهره‌برداری در آذربایجان‌غربی با ایجاد اشتغال برای بیش از پنج هزار نفر فعال است؛ آذربایجان‌غربی از لحاظ تنوع مواد معدنی در رتبه اول و از لحاظ معادن فعال در رتبه هفتم کشوری قرار دارد. بخش معدن و صنایع پایین‌دستی آن محور توسعه آذربایجان‌غربی به شمار می‌رود. اولین نکته‌ی حائز اهمیت در مبحث معدن این است که جابه‌جایی خروجی‌های معادن در حمل و نقل دست‌خوش ریزش می‌شوند و این مورد در ابعاد بزرگ این واحدهای صنعتی را متضرر می‌کند؛ پس بار دیگر اهمیت خرید باسکول جاده ای بیشتر نمود پیدا می‌کند، همچنین در مورد بعدی می‌توان به دشواری محاسبه و کنترل دقیق بر روی خروجی‌های معدن در صورت عدم خرید باسکول جاده ای اشاره کرد که این مشکل نیز با خرید باسکول جاده ای برای معادن رفع می‌شود. در کلام آخر می‌توان با جدیت گفت در معادن به جز خرید باسکول جاده ای و استفاده از آن در راه مطمئن و دقیق دیگری برای سنجش و توزین خروجی‌های معدن وجود ندارد که کافی است با استعلام قیمت باسکول جاده ای و خرید مناسب‌ترین گزینه به سودآوری واحد صنعتی کمک شود.
مهم‌ترین محصولات کشاورزی استان سیب، انگور، آلبالو، گیلاس، زردآلو و … است که در شهرهای مختلف آذربایجان غربی، از جمله ارومیه، سلماس، خوی و … کشت می‌شوند. زعفران نیز از دیگر فراورده‌های زراعی است که کشت آن رشد ۱۷ درصدی داشته و در شهرستان‌های نقده، میاندوآب، ارومیه و پیرانشهر رایج است. هلو، شلیل و انواع میوه‌ی هسته دار از دیگر محصولات زراعی آذربایجان غربی می‌باشند که هنوز نیز به صورت انبوه در نقاط مختلف استان کشت می‌شوند. در مبحث کشاورزی و باغداری خرید باسکول جاده ای یکی از الزامات محسوب می‌شود؛ به عنوان مثال باغات و کشاورزی ‌ها که در فصل برداشت خود نیاز دارند به طور مداوم محصولات خود را توزین کنند، خرید باسکول ۶۰ تنی بسیار کمک حال باغداران و کشاورزان عزیز در این برهه از زمان می‌باشد. شایان ذکر است با توجه به حجم برداشت زمین زراعی، کشاورزان می‌توانند نسبت به خرید باسکول ۵۰ تنی یا خرید باسکول ۶۰ تنی اقدام نمایند که این تفاوت در ظرفیت منجر به تفاوت قیمت باسکول جاده ای نیز خواهد شد.

دامپروری در شهرهای آذربایجان غربی به‌دلیل داشتن شرایط آب‌و‌هوایی مناسب یک شغل پر‌ رونق است. خرید باسکول جاده ای در مرغداری و دامپروری یک اولویت به شمار می‌آید؛ با توجه به اینکه اکثر دامپروری ها و مرغداری ها به دلیل دوری از آلودگی های محیطی خارج از بافت شهری احداث می‌شوند، معمولا فاصله زیادی تا باسکول عمومی جهت توزین داشته و این روش توزین علاوه بر کاهش نظارت بر این کالای با ارزش که بعضا باعث بروز تخلفاتی در هنگام وزن‌کشی می‌گردد، باعث ریزش وزن مرغ در هنگام جابه‌جایی نیز خواهد شد. در این موارد خرید باسکول جاده ای کمک قابل توجهی به سودآوری این واحد های صنعتی می‌کند.
در انتها باید گفت خرید باسکول جاده ای چه به صورت خرید باسکول ۵۰ تنی باشد یا به صورت خرید باسکول ۶۰ تنی کمک شایانی به افزایش سودآوری کسب و کارهای فعال در صنعت می‌کند. شرکت پند کاسپین که سابقه‌ی طولانی ای در نصب باسکول جاده ای و ارائه خدمات باسکول در استان آذربایجان غربی و شهرستان‌های این استان دارد به طور کامل بر این امر واقف است که واحدهای صنعتی بزرگ و کوچک با خرید باسکول جاده ای چه تغییرات قابل توجهی در سودآوری خود حاصل کرده‌اند و اهمیت و اثرگذاری مستقیم باسکول جاده ای را نمی‌توان در این صنایع انکار کرد.

استعلام قیمت باسکول جاده ای در استان آذربایجان غربی

شما مدیران واحدهای صنعتی در استان آذربایجان غربی برای دریافت لیست قیمت باسکول جاده ای شرکت پند کاسپین اعم از قیمت باسکول ۵۰ تنی، قیمت باسکول ۶۰ تنی، قیمت باسکول ۸۰ تنی و قیمت باسکول ها با سازه‌ی خاص مانند باسکول دامپ تراک کافی است با شماره تماس‌های رسمی شرکت در ارتباط باشید تا ضمن کسب اطلاع از قیمت باسکول جاده ای، از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان پندکاسپین نیز بهره‌مند شوید.

شرکت فناوری پند کاسپین

باسکول پند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک