flag-en-small

خرید باسکول

تضمین موفقیت کسب و کار شما

خرید باسکول جاده ای یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌های ممکن برای صاحبان کسب و کارهای بزرگ می‌باشد، همین امروز با خرید باسکول هزینه‌های خود را کاهش دهید و سودآوری شرکت خود را افزایش دهید!

شاید اولین سوالی که قبل از خرید باسکول جاده ای پیش می‌آید این است که با هزینه کردن چنین مبلغی برای یک کالای صنعتی چه منفعتی نصیب کسب و کار ما می‌گردد؟ قبل از پاسخ به این سوال ابتدا تعریفی از باسکول جاده ای ذکر می‌کنیم؛ باسکول جاده ای در واقع ترازویی است که وسایل نقلیه سنگین را توزین می‌نمایند. از باسکول جاده ای جهت توزین ماشین های سنگین استفاده می‌شود که آن ها را با عناوینی نظیر باسکول تریلی کش، باسکول کامیون کش، باسکول خاورکش، باسکول نیسان کش و باسکول دامپ تراک کش می‌شناسند.

مزایای خرید باسکول جاده ای

اما خرید باسکول جاده ای و نصب آن در کارخانه، کارگاه یا واحد صنعتی ما چه فایده‌ای دارد؟ از جمله منفعت های خرید باسکول جاده ای می‌توان به کنترل بیشتر و دقیق‌تر بر روی ورود مواد اولیه و خروج محصولات و تولیدات اشاره کرد. به زبان دیگر می‌توان گفت که نظارت بر این موارد به راحتی و با دقت حداکثری صورت می‌گیرد و هر مشکلی که در اوزان مواد مشاهده شود قابل پیگیری می‌باشد؛ جنبه‌ی مثبت دیگر در نصب باسکول جاده ای در صنایع این است که از ضررهای پنهان جلوگیری می‌شود و ورودی ها و خروجی ها در اسناد حسابداری با بالاترین دقت ثبت می‌گردند. حال به ذکر مثال هایی از منافع خرید باسکول جاده ای برای صنایع مختلف می‌پردازیم.

دامداری و مرغداری

به طور مثال دامداری ها و مرغداری ها به دلیل دوری از آلودگی های محیطی خارج از بافت شهری احداث می‌شوند و معمولا فاصله زیادی تا باسکول عمومی جهت توزین داشته و این روش توزین موجب کاهش نظارت بر این کالای با ارزش که بعضا باعث بروز تخلفاتی در هنگام وزن‌کشی می‌گردد؛ در این مورد خرید باسکول جاده ای علاوه بر اینکه از ضررهای پنهان وزن‌کشی در خارج از محل تولید جلوگیری می‌شود، در مرغداری ها به خصوص جابه‌جایی طیور برای وزن‌کشی باعث ریزش وزن آن‌ها می‌شود که این به نوبه‌ی خود نیز ضرر برای واحد تولیدی می‌باشد؛ همچنین خرید باسکول مرغداری یا خرید باسکول دامداری می‌تواند از درز اطلاعات محرمانه دامپروری و مرغداری نظیر میزان گوشت یا شیر تولیدی، حجم مواد اولیه خریداری شده و … جلوگیری کند.

خرید باسکول
باسکول-ساختمانسازی

در ساختمان سازی و صنایع ساختمانی معمولا با ورودی مصالح زیاد شامل بتن، میلگرد، سیمان و … روبرو هستیم که به طور مثال می‌توان با خرید باسکول ۶۰ تنی کنترل بیشتر و دقیق‌تری بر ورود مواد اولیه و خروج محصولات و تولیدات اعمال کرد؛ همچنین از دیگر مزایای خرید باسکول صنایع ساختمانی قابلیت گزارش گیری ساده برای کنترل رکوردهای ثبت شده از فروشنده های خاص و افزایش نظارت بر این امور می‌باشد.

صنایع ساختمانی
باغداری‌

اکثر باغداری ها نیز همانند مرغداری ها و دامداری ها به دلیل دوری از آلودگی های محیطی خارج از بافت شهری احداث می‌شوند و با در نظر گرفتن این موضوع که معمولا کشاورزی ها و باغداری ها به صورت روزانه محصولات خود را توزین و ارسال می‌کنند، به منظور کاهش رفت و آمد و صرفه‌جویی در وقت و هزینه پیشنهاد می‌شود اقدام به خرید باسکول ۵۰ تنی در محل کشاورزی و زراعت شود.

خرید باسکول 1
باسکول-معدن-400

خروجی‌های معادن در حمل و نقل دچار ریزش می‌شوند و خرید باسکول جاده ای  معدن کمک به حذف این ضررها می‌کند، در مورد بعدی می‌توان به دشواری محاسبه و کنترل دقیق بر روی خروجی‌های معدن در صورت عدم وجود باسکول اشاره کرد که این مشکل نیز با خرید باسکول جاده ای برای معدن رفع می‌شود. همچنین می‌توان گفت در معادن به جز نصب باسکول راه مطمئن و دقیق دیگری برای سنجش و توزین خروجی‌ها وجود ندارد. در بعضی از انواع معادن همانند معدن شن و ماسه اگر خروجی‌ها به وزن یا به اصطلاح تنی فروخته شود منفعت بیشتری دارد تا اینکه به صورت متری به فروش برسد که با خرید باسکول جاده ای امکان پذیر می‌شود.

معادن
روند خرید باسکول پند

اولین گام برای خرید باسکول جاده ای از شرکت پند کاسپین ارتباط با درگاه های پاسخگویی شرکت از جمله سایت، اینستاگرام و شماره تماس‌های رسمی می‌باشد. در این مرحله اطلاعات اولیه از مشتریان گرامی شامل نام، شماره تماس و محل نصب باسکول گرفته شده و با توجه به استان نصب باسکول به واحد فروش شرکت ارجاع داده می‌شود.

تماس-با-ما

۱

۲

خرید باسکول 2

پس از ثبت اطلاعات اولیه، واحد فروش منطقه‌ی نصب باسکول با مشتری تماس گرفته و با توجه به درخواست مشتری اطلاعات دقیق و کامل را در اختیار فرد گذاشته و پیش فاکتور را برای مشتری ارسال می‌نماید.

پس از تایید مشتری، مشخصات وی برای تنظیم قرارداد گرفته شده و پیش‌نویس قرارداد خرید باسکول جاده ای تنظیم می‌گردد. سپس مجدداً پیش‌نویس قرارداد در اختیار مشتری قرار گرفته و اقدام به کسب تاییدیه نهایی می‌شود. پس از تایید مشتری قرارداد به صورت حضوری در محل شرکت یا محل مورد نظر مشتری و یا از طریق روش های مختلف غیرحضوری (نظیر ایمیل، فکس، واتساپ و …) انعقاد می‌شود و پیش پرداخت از مشتری دریافت می‌گردد.

ثبت-اطلاعات

۳

نصب مکانیک باسکول جاده ای

قبل از ارسال قطعات باسکول برای مشتری، کارشناس شرکت پند کاسپین از محل نصب باسکول بازدید کرده و جانمایی باسکول صورت می‌گیرد. پس از جانمایی نقشه برای مشتری ارسال و آماده‌سازی محل بر اساس نقشه توسط مشتری انجام شده و اجرای آن توسط پیمانکار شرکت بررسی و تایید گردد. در این مرحله با توجه به نوع قرارداد و پس از تایید واحد مالی قطعات مکانیک باسکول جاده ای از انبار شرکت برای مشتری ارسال می‌گردد و نصب مکانیک توسط تیم نصب شرکت صورت می‌گیرد.

نصب-مکانیکی-باسکول-2
نصب-الکترونیک

نصب الکترونیک و کالیبراسیون باسکول جاده ای

تا اجرای مرحله‌ی نصب الکترونیک، مشتری باید مواردی مانند رمپ ورود و خروج، اتاق باسکول و موارد الزامی برای نصب الکترونیک را آماده نماید. سپس قطعات الکترونیک از انبار باسکول پند برای مشتری ارسال شده و نصب الکترونیک و کالیبراسیون موقت توسط تیم نصب الکترونیک انجام می‌گیرد. بعد از اتمام نصب الکترونیک واحد خدمات با مشتری تماس گرفته و مراحل ثبت نام برای کالیبراسیون و دریافت گواهی استاندارد از اداره استاندارد را انجام می‌دهد. در تاریخ تعیین شده نماینده‌ی شرکت به همراه عوامل اداره استاندارد در محل باسکول حضور یافته و درصورت بروز خطای بیش از ±۵ کیلوگرم به طور همزمان مشکل را رفع می‌کند تا گواهی استاندارد باسکول جاده ای صادر گردد. پس از کالیبراسیون، باسکول خریداری شده آماده‌ی بهره‌برداری می‌باشد.

روند خرید باسکول ۶۰ تنی

خرید باسکول ۶۰ تنی یکی از پر تقاضا ترین ها در میان کارفرمایان می‌باشد. مراحل خرید باسکول ۶۰ تنی همانند رویه‌ی کلی خرید باسکول جاده ای از شرکت پند کاسپین می‌باشد و با توجه به نوع پلتفرم درخواستی مشتری که شامل یکی از دو نوع باسکول فلزی و باسکول بتنی است، مراحل ارسال پیش‌فاکتور، انعقاد قرارداد، جانمایی باسکول ۶۰ تنی، ارسال قطعات مکانیک و نصب مکانیک، آماده سازی ملزومات نصب الکترونیک، ارسال قطعات و نصب الکترونیک و در آخر کالیبراسیون و استانداردسازی باسکول ۶۰ تنی انجام می‌شود.

روند خرید باسکول ۵۰ تنی

خرید باسکول ۵۰ تنی نیز بسیار پرتقاضا است. باسکول ۵۰ تنی و یا کامیون کش بسیار پرکاربرد می‌باشد و برای مصارف سبکتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. مراحل خرید باسکول ۵۰ تنی نیز کاملا مشابه با باسکول ۶۰ تنی صورت می‌پذیرد با این تفاوت که در پک ارسالی قطعات نصب مکانیک باسکول ۵۰ تنی یک صفحه باسکول ۳ در ۸ متر موجود می‌باشد و در موارد دیگر تمایز خاصی با باسکول ۶۰ تنی وجود ندارد.

خرید باسکول جاده ای پند

برای خرید باسکول جاده ای پند به راحتی می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما و یا روشهای ارتباطی روبرو اقدام نمایید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک