flag-en-small
قیمت-باسکول

قیمت باسکول

قیمت باسکول یکی از مهمترین عوامل انتخاب باسکول جاده ای می‌باشد. در خرید باسکول برای عده‌ای تنها فاکتور تعیین کننده کیفیت می‌باشد و حاضر هستند بهترین گزینه را به هر بهایی تهیه کنند و عده ای دیگر دنبال ارزانترین باسکول هستند. باسکول پند رویکرد ارائه بالاترین کیفیت با بهترین قیمت را اتخاذ نموده است و بدین وسیله رضایت تمامی مشتریان خود را کسب کرده است.

قیمت روز باسکول

هر باسکول از اجزای مختلفی تشکیل شده است که برخی از آنها نظیر میلگرد قیمت بسیار شناوری دارند. البته با اتخاذ فرآیندهای نوین تولید توسط کارخانجات باسکول پند همواره سعی در ایجاد تعادل در قیمتها داشته‌ایم. جهت کسب اطلاع از قیمت باسکول شما می‌توانید مستقیماً با شرکت فناوری پند کاسپین (باسکول پند) در تماس باشید. تماس با باسکول پند شبانه روز‌ی امکان پذیر می‌باشد و برای استعلام قیمت باسکول کافیست از لینک زیر اقدام کنید.

خط تولید باسکول

عوامل تاثیرگذار بر قیمت باسکول

نوع باسکول:

امروزه باسکول به یکی از اصلی ترین و پر کاربردترین ابزار و تجهیزات صنایع و کارخانجات تبدیل شده است که این امر سبب شده متناسب با نیاز صنایع، باسکول هایی همچون باسکول 8 متری و باسکول 16 متری و دیگر انواع آن به بازار عرضه شود. شرکت پندکاسپین باسکول ها را در انواع مختلفی همچون باسکول بتن (بتن-فلز) و تمام فلز تولید می‌کند که همگی این‌ها در اشکال، ابعاد و استفاده های مختلفی همانند باسکول های کامیون کش، باسکول تریلی کش به بازار ایران عرضه می‌شوند. تفاوت در مواد اولیه به کار رفته در باسکول بزرگ ترین تاثیر را در قیمت آن دارد و از آنجایی که باسکول ها کالاهای صنعتی خاص با حساسیت بالا به شمار می‌روند، قیمت گذاری در خصوص چنین محصولی نیازمند دقت بالایی است.

ظرفیت و دقت باسکول:

باسکول ها به انواع مختلفی از جمله آنالوگ و دیجیتال تقسیم می‌شوند که هر دو مورد در باسکول های 8 متری و باسکول 16 متری نیز بکار رفته و ما را از نظر تنوع محصول در بین دیگر همکاران متمایز می‌کند. هر کدام از این باسکول ها به نوبه خود با توجه به تجهیزات و تکنولوژی خاصی که در تولید آن به کار رفته دارای قیمت های متفاوتی می‌باشد. امروزه باسکول‌‌‌‌هایی که در بازار خرید و فروش‌ می‌شوند، اکثراً از نوع دیجیتال هستند و در ساخت آن‌‌‌‌ها مدار‌‌‌‌های دیجیتالی خاصی به کار رفته است، که همین امر سبب شده، دقت اندازه گیری باسکول ها مخصوصاً در باسکول 50 تنی و باسکول 60 تنی به میزان چشمگیری افزایش پیدا کند و بسیار قابل اعتمادتر از انواع قدیمی خود باشد. لازم به ذکر است، قبل از خرید بهتر است با مشاوران ما در پندکاسپین تماس گرفته و از راهنمایی 24 ساعته آن ها برخوردار شوید تا بتوانید قبل از خرید ظرفیت و دقت مورد نیاز خود را محاسبه و با اطمینان خاطر بیشتری باسکولی متناسب با نیاز خود را خریداری کنید. در نظر داشته باشید که انتخاب یک باسکول با ظرفیت و دقت بیش از نیاز شما، هزینه‌های اضافی را به همراه خواهد داشت.

نیروی انسانی:

 نیروی انسانی یکی از عوامل حیاتی در تعیین قیمت باسکول‌ است. تخصص و تجربه نیروی انسانی در طراحی، تولید، نصب و خدمات پس از فروش باسکول‌ها، کیفیت و دقت آنها را تحت تأثیر قرار می‌دهد. هزینه‌های مربوط به نیروی انسانی در این مراحل نیز در تعیین قیمت نهایی باسکول‌ها تأثیرگذار است. بنابراین، شرکت پندکاسپین خدمتی نوین با سرمایه‌گذاری در توسعه و آموزش نیروی انسانی، توانسته بهبود کیفیت و عملکرد باسکول‌ها را افزایش دهد و باسکول هایی با کیفیت با قیمتی رقابتی به بازار عرضه کند.

حقایق قیمت باسکول

از شما دعوت می‌شود به سخنان دکتر کیا مدیر عامل شرکت فناوری پند کاسپین در خصوص حقایق قیمت باسکول توجه فرمایید.

قیمت باسکول 1

آرشیو قیمت باسکول پند

شما مدیران واحدهای صنعتی برای دریافت لیست قیمت باسکول جاده ای شرکت پند کاسپین اعم از قیمت باسکول ۵۰ تنی، قیمت باسکول ۶۰ تنی، قیمت باسکول ۸۰ تنی و قیمت باسکول ها با سازه‌ی خاص مانند قیمت باسکول دامپ تراک کافی است با شماره تماس‌های رسمی شرکت در ارتباط باشید تا ضمن کسب اطلاع از قیمت باسکول جاده ای، از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان پندکاسپین نیز بهره‌مند شوید.

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک