قیمت-باسکول

قیمت باسکول

قیمت باسکول یکی از مهمترین عوامل انتخاب باسکول جاده ای می‌باشد. در خرید باسکول برای عده‌ای تنها فاکتور تعیین کننده کیفیت می‌باشد و حاضر هستند بهترین گزینه را به هر بهایی تهیه کنند و عده ای دیگر دنبال ارزانترین باسکول هستند. باسکول پند رویکرد ارائه بالاترین کیفیت با بهترین قیمت را اتخاذ نموده است و بدین وسیله رضایت تمامی مشتریان خود را کسب کرده است.

قیمت روز باسکول

هر باسکول از اجزای مختلفی تشکیل شده است که برخی از آنها نظیر میلگرد قیمت بسیار شناوری دارند. البته با اتخاذ فرآیندهای نوین تولید توسط کارخانجات باسکول پند همواره سعی در ایجاد تعادل در قیمتها داشته‌ایم. جهت کسب اطلاع از قیمت باسکول شما می‌توانید مستقیماً با شرکت فناوری پند کاسپین (باسکول پند) در تماس باشید. تماس با باسکول پند شبانه روز‌ی امکان پذیر می‌باشد و برای استعلام قیمت باسکول کافیست از لینک زیر اقدام کنید.

خط تولید باسکول

عوامل تاثیرگذار بر قیمت باسکول

مراحل تولید باسکول در شرکت‌های بزرگ مانند باسکول پند بدین گونه است که ابتدا باسکول با نرم‌افزارهای روز جهان طراحی و سپس از طریق نرم‌افزار اعمال بار می‌گردد تا نتایج بررسی شوند، پس از آن قالب‌های باسکول تهیه می‌شوند و محصول اولیه تولید می‌گردد، در این مرحله تا ۲ برابر حجم مجاز باسکول در کارخانه اعمال بار و مجددا نتایج بررسی می‌شود، پس از طی این مراحل به مدت ۶ ماه باسکول در معادن و کارخانه‌های پرتعدد تست و بررسی می‌گردد و به مرحله رفع اشکالات احتمالی رسیده و در صورت تایید تولید انبوه باسکول آغاز می‌شود. در شرکت پند کاسپین واحدهای مجزای فنی، مهندسی و طراحی وجود دارد که هر یک از این واحدها دارای چندین نیروی متخصص این حوزه هستند و به طور دقیق بحث‌های مربوط به طراحی و مهندسی سازه را پیش می‌برند. همچنین واحد کنترل کیفیت (QC) به طور مداوم آزمایشات متعددی را بر روی میلگرد و بتن انجام می‌دهد تا بهترین محصول با بالاترین کیفیت به دست مشتریان برسد. در خط تولید محصول؛ عمل آوری (کیورینگ) بتن به شدت و با وسواس مورد بررسی قرار می‌گیرد و این مورد در نهایت به استحکام بالاتر صفحات باسکول منجر می‌گردد. همچنین اگر اختلاف وزنی در باسکول‌‌های نامرغوب فاحش باشد قابل لمس است ولی اختلاف وزنی های کوچک قابل مشاهده نیست و این موضوع در انبارگردانی پایان سال شرکت‌ها مشخص می‌گردد و احتمال دارد تولیدکنندگان بزرگ متحمل ضررهای میلیونی و حتی بیشتر از پول یک باسکول در پایان سال شوند.

قیمت واقعی باسکول

قیمت باسکول 1

آرشیو قیمت باسکول پند

قیمت باسکول بر خلاف قیمت اجزای تشکیل دهنده آن که برخی مانند سیمان و میلگرد داخلی بوده و برخی مثل قطعات الکترونیک و لودسل‌ها ارزی می‌باشند و تمامی دارای قیمتهای شناور می‌باشند از روند ثابت تری برخوردار می‌باشد. باسکول پند مفتخر به ارائه با کیفیت‌ترین باسکول جاده ای با بهترین قیمت ممکن می‌باشد. جهت دریافت لیست قیمت باسکول پند می‌تواند با بخش فروش شرکت باسکول پند تماس حاصل فرمایید. شماره های تماس شرکت در صفحه تماس با ما موجود می‌باشد.