flag-en-small

لیست قیمت باسکول ۶۰ تنی

لیست-قیمت-باسکول-۶۰-تنی

شرکت پند کاسپین سالیان متعددی به عنوان پیشرو صنعت توزین گام بر می‌دارد و تاکنون مدل‌های متنوعی از باسکول جاده ای با ابعاد و تناژ مختلف طراحی، تولید و روانه‌ی بازار کرده است. درطول تمام این سال‌ها تلاش مدیریت پندکاسپین ارائه‌ی منصفانه ترین لیست قیمت برای محصولات خود بوده است. با توجه به اینکه باسکول جاده ای دارای مدل‌های متنوعی بسته به جنس صفحه، نوع لودسل، پرینتر و …می‌باشد و نوع آن با در نظر گرفتن حوزه فعالیت مشتری و محل نصب باسکول جاده ای مشخص می‌شود، قیمت باسکول ۶۰ تنی نیز بسیار منعطف و متغیر می‌باشد. همچنین در هنگام خرید باسکول ۶۰ تنی، یکی از اصلی‌ترین عوامل که مورد توجه مشتریان گرامی قرار می‌گیرد، قیمت باسکول ۶۰ تنی می‌باشد. باید توجه داشت باسکول جاده ای کالای صنعتی پیچیده و با حساسیت بالاست که به طور مستقیم با سودآوری واحد صنعتی در ارتباط است؛ پس قیمت گذاری چنین کالایی باید بسیار با دقت صورت پذیرد. باسکول جاده ای مانند تمامی کالاهای صنعتی از اجزای متنوعی تشکیل شده است و هر کدام از آن‌ها به نوبه‌ی خود مستقیم یا غیرمستقیم در قیمت باسکول ۶۰ تنی تاثیرگذار هستند.

لیست-قیمت-باسکول-۶۰-تنی

به دلیل شرایط موجود برای دریافت لیست قیمت باسکول ۶۰ تنی  لطفا با 09120455250 تماس بگیرید

دریافت لیست قیمت باسکول ۶۰ تنی

قیمت باسکول ۶۰ تنی با توجه به مدل‌های مختلف لودسل متنوع می‌باشد؛ جنس صفحه نیز در قیمت باسکول تاثیرگذار است، به طور مثال قیمت باسکول ۶۰ تنی فلزی نسبت به قیمت باسکول ۶۰ تنی بتن فلز بالاتر می‌باشد. در این زمینه باید گفت کارشناسان و مدیریت شرکت پندکاسپین لیست قیمت باسکول ۶۰ تنی را با توجه به قیمت روز مواد اولیه و با در نظر گرفتن بهترین شرایط برای مشتریان گرامی بروز رسانی می‌کنند.

برای دریافت لیست قیمت باسکول ۶۰ تنی می‌توانید با شرکت پندکاسپین از طریق شماره‌های رسمی در ارتباط باشید و علاوه بر دریافت قیمت باسکول ۶۰ تنی از مشاوره‌ی رایگان با کارشناسان پندکاسپین برخوردار شوید.

نصب باسکول رامهرمز ۴

اما چرا لیست قیمت باسکول ۶۰ تنی متغیر می‌باشد؟

شاید تا به حال این سوال برای شما پیش آمده که چرا کالاهای صنعتی از جمله باسکول جاده ای قیمت های متفاوت و متغیری دارند؟ برای پاسخ به این سوال باید موارد خاصی را در نظر گرفت که هر یک از آن‌ها به گونه‌ای در تعیین لیست قیمت کالای صنعتی مثل باسکول ۶۰ تنی دخیل هستند.

شیراز

همانند تمامی محصولات صنعتی، باسکول ۶۰ تنی نیز از اجزای متنوعی ساخته شده است که این اجزا معمولا به صورت خام خریداری می‌شوند و برخی از آن‌ها قیمت شناوری دارند، از جمله مواد اولیه‌ای که برای تولید و ساخت باسکول جاده ای خریداری می‌شود می‌توان به ورق آهن، تیرآهن، میلگرد، مواد اولیه جهت تولید بتن در کارخانه و … اشاره کرد، در این جا باید ذکر کرد قیمت روز هر یک از این موارد به طور مستقیم در قیمت باسکول ۶۰ تنی اثرگذار هستند. علاوه بر این موارد قطعاتی همانند لودسل از خارج از کشور به طور مستقیم توسط شرکت پندکاسپین وارد می‌شود نیز اثرپذیر از قیمت ارز می‌باشند.

شایان ذکر است در این موارد شرکت پندکاسپین با برنامه‌ریزی دقیق و مدیریت خرید و انبارداری نوین، سعی در ثابت نگه داشتن قیمت باسکول ۶۰ تنی داشته و تمام تلاش خود را در راستای ارائه‌ی مناسب‌ترین قیمت برای مشتریان گرامی به کار می‌گیرد.

لیست قیمت باسکول ۶۰ تنی 1

درباره‌ی سهم هر یک از اجزا باید بیان کرد لودسل‌ها معمولا بیشترین سهم را در قیمت باسکول ۶۰ تنی دارند، چرا که به صورت وارداتی و با ارز خریداری می‌شوند؛ البته نمی‌توان از سهم و اثرگذاری قیمت آهن و مواد اولیه در بحث قیمت باسکول ۶۰ تنی چشم‌پوشی کرد.

لیست قیمت باسکول جاده ای در برخی موارد بسیار متنوع می‌شود!

شرکت فناوری پندکاسپین با اتکا به کادر مجرب و با تجربه‌ی واحد فنی، بهره‌مندی از بروز ترین نرم‌افزار های مهندسی، تجهیزات تست و بارگزاری و امکانات ویژه‌ی تولیدی بنا به سفارش مشتریان اقدام به طراحی و تولید باسکول‌های ویژه از تناژ ۷ تن الی ۱۰۰۰ تن (باسکول‌های دامپ تراک) با ابعاد متنوع، عرض ۲ الی ۱۲ متر و طول ۵ الی ۴۰ متر می‌نماید. این مزیت منحصر به فرد، شرکت فناوری پندکاسپین را از سایر تولیدکنندگان سیستم‌های توزین در ایران و خاورمیانه متمایز می‌نماید. باید توجه داشت این تنوع تولید بر اساس سفارش مشتری (تولید سفارشی باسکول) باعث ایجاد تفاوت در لیست قیمت باسکول جاده ای از جمله قیمت باسکول ۶۰ تنی می‌شود. از باسکول‌های خاص و سفارشی تولید شده توسط شرکت پندکاسپین می‌توان به این موارد اشاره نمود:

باسکول-۸۰-تنی

باسکول ۳.۵ در ۲۴ متر نصب شده در شهر مشهد، باسکول ۳ در ۲۴ متر نصب شده در کشور عراق، باسکول ۹ در ۱۲ متر نصب شده در استان خراسان، باسکول ۴ در ۱۰ متر نصب شده در شهر سنگان، باسکول ۳ در ۱۸ متر نصب شده در گمرک میرجاوه، کشور افغانستان، گرجستان و باسکول ۴ در ۱۶ متر نصب شده در شهر شوشتر

دیگر چه مواردی بر لیست قیمت باسکول ۶۰ تنی تاثیرگذار هستند؟

بالاتر گفته شد از عواملی شناسایی شده که در بخش تولید عملا بر قیمت باسکول ۶۰ تنی اثرگذار است می‌توان به تغییرات ارز، هزینه های انرژی، تامین مواد اولیه، پرداخت مالیات، تسهیلات بانکی، مالیات بر ارزش افزوده، فرسودگی ماشین آلات و فضای کسب و کار اشاره کرد. معمولا بیان می‌شود حدود ۴۰ درصد از قیمت کالاهای صنعتی مربوط به هزینه‌های نیروی انسانی است که قیمت باسکول ۶۰ تنی نیز از این قائده مستثنی نیست.

طرح-باسکول-۶۰-تنی

کنترل کیفیت به مجموعه عملیاتی نظیر اندازه‌گیری، ارزیابی یا آزمون گفته می‌شود که بر روی کالای صنعتی مانند باسکول ۶۰ تنی انجام می‌شود تا مشخص شود آیا آن محصول با مشخصات فنی مورد نظر مطابقت دارد یا خیر. یک سیستم موثر کنترل کیفیت از هر یک از حلقه‌های زنجیر به وجود آمده از خواسته ‌ها و نظرات مصرف‌کننده تا انبار محصولات و توزیع، تاثیر می‌پذیرد. مشابه عناصر تشکیل دهنده هزینه محصول در هزینه‌های کنترل کیفیت نیز وجود دارد. در فعالیت‌های کنترل کیفیت به جای هزینه‌های نیروی کارگری مستقیم و غیر مستقیم و مواد مصرفی مستقیم، هزینه‌های اندازه‌گیری و ارزیابی و محصول معیوب قرار گرفته‌اند. باید توجه داشت شرکت فناوری پندکاسپین مرحله‌ی کنترل کیفیت را مرحله‌ای استراتژیک می‌داند و سعی دارد علاوه بر جلوگیری از افزایش قیمت باسکول ۶۰ تنی، به بهترین نحو نسبت به بررسی، ارزیابی و کنترل دقیق خط تولید باسکول ۶۰ تنی اقدام کند.

استعلام لیست قیمت باسکول ۶۰ تنی

شما مدیران واحدهای صنعتی برای دریافت لیست قیمت باسکول جاده ای شرکت پند کاسپین اعم از قیمت باسکول ۵۰ تنی، قیمت باسکول ۶۰ تنی، قیمت باسکول ۸۰ تنی و قیمت باسکول ها با سازه‌ی خاص مانند باسکول دامپ تراک کافی است با شماره تماس‌های رسمی شرکت در ارتباط باشید تا ضمن کسب اطلاع از قیمت باسکول جاده ای، از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان پندکاسپین نیز بهره‌مند شوید.

استعلام قیمت باسکول

جهت کسب اطلاع از قیمت باسکول، لیست قیمت باسکول با ظرفیت‌های مختلف مانند قیمت باسکول دامپ تراک، قیمت باسکول ۸۰ تنی، قیمت باسکول ۶۰ تنی و یا قیمت باسکول ۵۰ تنی تنها کافیست با دفتر مرکزی باسکول پند تماس حاصل فرمایید. 

لیست قیمت باسکول ۶۰ تنی 2

بزرگترین تولیدکننده باسکول جاده ای در ایران

جهت ارتباط با دفتر مرکزی باسکول پند، مشاوره رایگان، دریافت قیمت باسکول، خرید باسکول و خدمات باسکول با ما تماس بگیرید.

6 پاسخ

    1. سلام
      متاسفانه با توجه به اینکه قیمت به عوامل زیادی که خارج از کنترل شرکت است بستگی دارد امکان ثبت لیست قیمت وجود ندارد اما کافیست یک پیام بر روی واتساپ 09120455250 بگذارید تا در اسرع وقت قیمت برای شما ارسال شود و یا با همین شماره تماس بگیرید.
      سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک