flag-en-small

نصب مکانیک باسکول جاده ای ۶۰ تنی تریلی کش در پردیس استان تهران

نصب در پردیس

نصب مکانیک باسکول جاده ای ۶۰ تنی تریلی کش در پردیس استان تهران

خرید باسکول جاده ای یکی از عوامل تاثیرگذار در افزایش سودآوری واحد های صنعتی است و هر واحد صنعتی با خرید باسکول جاده ای، نصب و بهره برداری از آن می‌تواند تغییرات چشمگیری را در سود سالانه‌ی کسب و کار خود مشاهده کند؛ به بیان دیگر می‌توان گفت خرید باسکول جاده ای یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌های ممکن برای صاحبان کسب و کارهای بزرگ و کوچک می‌باشد.

در ادامه تصاویری از نصب مکانیک باسکول جاده ای در یکی از واحدهای صنعتی پردیس را مشاهده می‌کنید که باسکول جاده ای نصب شده از نوع باسکول جاده ای ۶۰ تنی یا به اصطلاح باسکول تریلی کش می‌باشد. نوع صفحه‌ی آن بتن فلز است که درواقع به این نوع از باسکول جاده ای در زبان غیرتخصصی باسکول بتنی نیز گفته می‌شود.

نصب باسکول ۶۰ تنی در پردیس
پردیس

حال بهتر است توضیحاتی درباره‌ی نصب مکانیک باسکول جاده ای در پردیس واقع در استان تهران ارائه کنیم و در ابتدا لازم است درباره‌ی نصب مکانیک باسکول جاده ای بدانیم.

نصب مکانیک باسکول جاده ای در پردیس

در هنگام نصب مکانیک باسکول جاده ای و درواقع قبل از ارسال قطعات باسکول برای مشتری، کارشناسان شرکت پند کاسپین از محل نصب باسکول جاده ای بازدید کرده و جانمایی باسکول جاده ای صورت می‌گیرد. پس از جانمایی نقشه برای مشتری ارسال و آماده‌سازی محل بر اساس نقشه توسط مشتری انجام شده و اجرای آن توسط پیمانکار شرکت بررسی و تایید گردد. در این مرحله با توجه به نوع قرارداد و پس از تایید واحد مالی قطعات مکانیک باسکول جاده ای از انبار شرکت برای مشتری ارسال می‌گردد و نصب مکانیک باسکول جاده ای توسط تیم نصب شرکت پند کاسپین صورت می‌گیرد.

خرید باسکول جاده ای در استان تهران، شهرستان پردیس

تهران، پایتخت ایران که هر روز جمعیت بیشتری به سمت آن سرازیر می‌شود، مدت‌هاست که ظرفیت و گنجایشش تمام شده و بخشی از تراکم جمعیت خودش را به مناطق حاشیه‌ای سرریز کرده است. با وجود اینکه سکونت این جمعیت در حاشیه‌ی پایتخت، دردسرهای زیاد خود را‌ برای استانداری دارد ولی شاید تنها راه حل فعلی باشد. سال ۱۳۹۱ شهر جدید پردیس در ۱۷ کیلومتری شرق تهران (تهرانپارس) و به عنوان پانزدهمین شهرستان استان تهران، شکل گرفت. پردیس تهران قرار بود شهرستانی کوچکی باشه تا جمعیت کمی از تهران به آنجا نقل مکان کنند اما این شهرستان به سرعت رشد کرد و خیلی از پایتخت‌نشینان را به این منطقه جذب کرد تا بدین ترتیب شهر جدید پردیس شکل گیرد.

موارد استفاده باسکول جاده ای در استان تهران

سابقه تاریخی صنعت در استان تهران باعث گردیده است این استان به عنوان یکی از قطب های صنعتی مطرح در کشور، همواره سهم قابل قبولی از صنعت کشور را به خود اختصاص دهد. با این اوصاف می‌توان دریافت که صنایع استان تهران ازجمله شهرستان پردیس که دارای شهرک‌های صنعتی است نیاز بسیاری بالایی به خرید باسکول جاده ای دارند و به طور مثال خرید باسکول ۵۰ تنی از اهمیت قابل توجهی در سودآوری واحدهای صنعتی این استان برخوردار است.

باسکول پند، تولید انواع باسکول جاده ای با تکنولوژی روز دنیا

آیا نیازی به خرید باسکول در پردیس می‌باشد؟

بر اساس آمارهای وزارت جهاد کشاورزی نواحی شرقی استان تهران از جمله پردیس در تولید پنج محصول کشاورزی شامل گیلاس، سیب درختی، سبزی و صیفیجات گلخانه‌ای، قارچ خوراکی و همچنین مرغداری، پرورش طیور و تولید تخم‌مرغ در کشور رتبه نخست را در اختیار دارد. استان تهران با دارا بودن ۱۸۷ هزارهکتار اراضی کشاورزی، تولید کننده حدود ۶ میلیون تن از تولید محصولات کشاورزی با ارزش تقریبی ۲۳۰ هزار میلیارد تومان است، که معادل ۶ درصد از محصولات کشاورزی کل کشور است. در رابطه با باغات و کشاورزی ‌ها که در فصل برداشت خود نیاز دارند به طور مداوم محصولات خود را توزین کنند، خرید باسکول ۶۰ تنی بسیار کمک حال باغداران و کشاورزان عزیز در این برهه از زمان می‌باشد. شایان ذکر است با توجه به حجم برداشت زمین زراعی، کشاورزان می‌توانند نسبت به خرید باسکول ۵۰ تنی یا خرید باسکول ۶۰ تنی اقدام نمایند. در رابطه با دامداری و مرغداری ها نیز یکی از مواردی که می‌تواند به سودآوری واحد صنعتی کمک قابل توجهی کند خرید باسکول جاده ای است، خواه به صورت خرید باسکول ۶۰ تنی باشد یا به صورت خرید باسکول ۵۰ تنی.

خرید باسکول جاده ای نیاز اصلی معادن تهران

چندی پیش ۱۶ واحد صنعتی معدنی در پارک فناوری پردیس افتتاح گشت و افتتاح چندین طرح معدنی دیگر در پردیس نیز در دستور کار استانداری تهران قرار گرفته است. با این اوصاف به راحتی می‌توان دریافت که مناطق شرقی استان تهران از جمله پردیس از پتانسیل بالایی در معادن، دامپروری و کشاورزی برخوردارد است و لازمه‌ی هر صنعتی در ابتدای کار برای افزایش سودآوری، خرید باسکول جاده ای است؛ خواه به صورت خرید باسکول ۵۰ تنی باشد و یا به صورت خرید باسکول ۶۰ تنی که البته انتخاب هر کدام از آن‌ها در قیمت باسکول جاده ای که خریدار می‌پردازد تفاوت ایجاد خواهد کرد. به طور مثال فرض کنید شما مدیر یک واحد صنعتی مانند معدن هستید که باید به طور دقیق مواد ورودی و خروجی خود را توزین کنید، در ابتدا باید گفت عموما سدها و معادن دارای حجم بسیار بالای ورودی و خروجی می‌باشند که اهمیت خرید باسکول جاده ای به طور مثال خرید باسکول ۶۰ تنی در این موارد نمایان می‌شود و تنها با پرداخت قیمت باسکول جاده ای می‌توانید از خیلی از ضررهای پنهان جلوگیری کنید و درواقع چند برابر قیمت باسکول جاده ای سودآوری داشته باشید. اولین نکته‌ی حائز اهمیت در نصب باسکول معدن و خرید باسکول جاده ای در این صنایع این است که جابه‌جایی خروجی‌های معادن در حمل و نقل دست‌خوش ریزش می‌شوند و این مورد در ابعاد بزرگ این واحدهای صنعتی را متضرر می‌کند؛ در مورد بعدی می‌توان به دشواری محاسبه و کنترل دقیق بر روی خروجی‌های معدن در صورت عدم خرید باسکول جاده ای اشاره کرد که این مشکل نیز با خرید باسکول جاده ای و نصب باسکول دامپ تراک در معدن رفع می‌شود. همچنین می‌توان با جدیت گفت در معادن به جز خرید باسکول جاده ای راه مطمئن و دقیق دیگری برای سنجش و توزین خروجی‌ها وجود ندارد.

استعلام قیمت باسکول جاده ای در پردیس

جهت کسب اطلاع از قیمت باسکول در پردیس، لیست قیمت باسکول با ظرفیت‌های مختلف مانند قیمت باسکول ۶۰ تنی و یا قیمت باسکول ۵۰ تنی تنها کافیست با دفتر مرکزی باسکول پند تماس حاصل فرمایید. 

نصب مکانیک باسکول جاده ای ۶۰ تنی تریلی کش در پردیس استان تهران 1

بزرگترین تولیدکننده باسکول جاده ای در ایران

جهت ارتباط با دفتر مرکزی باسکول پند، مشاوره رایگان، دریافت قیمت باسکول، خرید باسکول و خدمات باسکول با ما تماس بگیرید.

8 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک