flag-en-small

نوزدهمین نمایشگاه دام و طیور تهران و صنایع وابسته

نمایشگاه-دام-و-طیور-تهران
نمایشگاه-دام-و-طیور-تهران

گزارش تصویری نمایشگاه دام و طیور تهران

نوزدهمین دوره نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته از تاریخ ۵ تا ۸ مهر ماه ۱۳۹۹ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود. نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته، رویدادی ۴ روزه است که در آن تولیدکنندگان، واردکنندگان، متخصصان و فعالان این حوزه دور هم جمع می‌شوند تا ضمن معرفی و همچنین آشنایی با جدیدترین محصولات این حوزه، ارتبطات تجاری موثر و مناسبی را برقرار نمایند.
در این نمایشگاه که با موضوعات اصلی دام، طیور، خوراک، دارو و تجهیزات مربوطه برگزار می‌گردد، شرکت‌کنندگان معتبر داخلی و خارجی حضور دارند و در سال های اخیر نیز رشد چشمگیری داشته‌اند. در دوره های قبلی برگزاری این نمایشگاه، این رویداد در مکانی به مساحت ۲۶ هزار مترمربع و با حضور ۳۶۶ شرکت کننده داخلی، ۱۲۲ شرکت خارجی و همچنین ۱۸ هزار بازدیدکننده تخصصی و ۲۰ هزار بازدیدکننده عمومی برگزار گردید. شرکت های خارجی که در این رویداد حضور داشتند از کشورهای ترکیه، اتریش، چین، فرانسه، اسپانیا، بلژیک، ایتالیا، دانمارک، هلند، آلمان، برزیل، کره جنوبی، رومانی، آرژانتین، انگلیس، سوئد، کانادا، تایلند، جمهوری چک و … بودند.
شرکت پندکاسپین تولیدکننده و عرضه‌کننده‌ی سیستم‌های توزین دیجیتال و باسکول جاده ای نیز در این نمایشگاه حضور دارد تا آخرین دستاوردهای خود در حوزه‌ی باسکول جاده ای را به معرض نمایش عموم گذاشته و از جدیدترین تکنولوژی های استفاده شده در محصولات خود رونمایی کند.

اما خرید باسکول ۶۰ تنی یا خرید باسکول ۵۰ تنی برای صنف شرکت‌کننده در این نمایشگاه که در حوزه‌ی دام و طیور فعال هستند چه مزایایی دارد؟

با توجه به اینکه اکثر دامداری ها به دلیل دوری از آلودگی های محیطی خارج از بافت شهری احداث می‌شوند، معمولا فاصله زیادی تا باسکول جاده ای عمومی جهت توزین داشته و این روش توزین موجب کاهش نظارت بر این کالای با ارزش که بعضا باعث بروز تخلفاتی در هنگام وزن‌کشی می‌گردد؛ به طور کلی خرید باسکول جاده ای علاوه بر اینکه از ضررهای پنهان وزن‌کشی در خارج از محل کارخانه جلوگیری می‌شود، می‌توان از درز اطلاعات محرمانه‌ی دامپروری نظیر میزان گوشت یا شیر تولیدی، حجم مواد اولیه خریداری شده و … جلوگیری کرد؛

خرید باسکول دامداری
باسکول-مرغداری

همچنین درخصوص مرغداری ها نیز فاصله زیاد تا باسکول جاده ای عمومی و این روش توزین علاوه بر کاهش نظارت بر این کالای با ارزش که بعضا باعث بروز تخلفاتی در هنگام وزن‌کشی می‌گردد، باعث ریزش وزن مرغ در هنگام جابه‌جایی نیز خواهد شد. پس به طور کلی خرید باسکول ۶۰ تنی یا حتی خرید باسکول ۵۰ تنی برای این واحدهای صنعتی بسیار ضروری می‌باشد.

استعلام قیمت باسکول جاده ای

شما مدیران و صاحبان کسب و کار علاوه بر شرکت حضوری در نوزدهمین نمایشگاه دام، طیور و صنایع وابسته برای استعلام قیمت باسکول جاده ای، می‌توانید برای دریافت لیست قیمت باسکول جاده ای شرکت پند کاسپین اعم از قیمت باسکول ۵۰ تنی، قیمت باسکول ۶۰ تنی، قیمت باسکول ۸۰ تنی و قیمت باسکول ها با سازه‌ی خاص مانند قیمت باسکول دامپ تراک کافی است با شماره تماس‌های رسمی شرکت در ارتباط باشید تا ضمن کسب اطلاع از قیمت باسکول جاده ای، از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان پندکاسپین بهره‌مند شوید.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک