flag-en-small

باسکول دامپتراک کش چیست؟

باسکول دامپتراک کش

باسکول دامپتراک کش، یکی از انواع باسکول های صنعتی است. این باسکول ها، دارای مدل های مختلفی هستند که هر یک از آنها، کاربردهای متنوعی در صنعت توزین دارند. برخی از انواع باسکول های صنعتی، در توزین وسایل نقلیه سنگین مورد استفاده قرار می گیرند. این باسکول ها، با توجه به وزن محموله، دارای تناژ خاص و شرایط نصب متنوعی هستند. در این مقاله، به بررسی باسکول دامپتراک کش به عنوان یکی از انواع باسکول صنعتی خواهیم پرداخت.

باسکول دامپ تراک کش 

این نوع از باسکول جاده ای دارای تناژهای بالایی است (ظرفیت 100 تن به بالا) و معمولا در معادن مختلف از آن استفاده می شود. ابعاد این باسکول، با توجه به نیاز مشتری و ابعاد وسیله نقلیه مورد نظر طراحی می شود.

دامپتراک چیست؟

دامپتراک نوعی وسیله نقلیه باری بسیار بزرگی است که صرفا در داخل معادن و برای جابجایی مواد با تناژ بالا مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله، اجازه تردد در سطح جاده های کشور را ندارد و جزو ماشین آلات معدنی محسوب می شود.

ابعاد باسکول دامپتراک کش

ابعاد و اندازه صفحات این نوع باسکول جاده ای، با توجه به نوع کاربری آن متفاوت است. برای عرض این محصول، اندازه 5 تا 10 متر و برای طول آن نیز، بازه ای بین 8 تا 12 متر در نظر گرفته می شود. این محصول، با توجه به تناژ (ظرفیت) و ابعادی که دارد، به دو شکل تک ماژول و چند ماژول، طراحی و ساخته می شود.

هزینه های حمل سازه باسکول دامپتراک کش، به دلیل ابعاد و وزن بالایی که دارند، معمولا زیاد است و برای کاهش قابل توجه هزینه های جانبی خریدار، این نوع باسکول به صورت اجرا در محل ساخته می شود.

در انواع باسکول دامپتراک کش، از سنسورهای وزنی 40 تن، 50 تن و حتی 100 تن نیز استفاده می شود و تعداد و محل قرارگیری لودسل ها در این محصول، به ابعاد و تناژ آن بستگی دارد.

باسکول دامپتراک کش

طراحی و ساخت باسکول دامپتراک کش

به دلیل میزان فشار و نیرویی که هنگام تردد و ترمز زدن وسیله نقلیه، بر روی صفحات و لودسلها  این باسکول وارد می شود، نیاز به طراحی خاص و مقاومی دارد که بتواند علاوه بر عمر طولانی، کیفیت قابل قبولی نیز در فرآیند توزین ارائه دهد. شرکت فناوری پند کاسپین با بهره گیری از خدمات نیروهای متخصص و استفاده از نرم افزار های پیشرفته مهندسی، تمام توان خود را برای ارائه محصولی مقاوم، با کیفیت و دارای دقت بالا به کار گرفته است تا باسکول دامپتراک کش خریداری شده توسط مشتری، علاوه بر برطرف کردن نیاز وی، از کیفیت و طول عمر قابل توجهی برخوردار باشد. باسکول دامپتراک کش با توجه به شرایط محیطی و نیاز و خواست مشتری، می تواند به  صورت برجسته یا همسطح اجرا شود.لودسل های بکار رفته در این نوع باسکول ها، از محصولات تولید شده توسط معتبر ترین برندهای دنیا هستند و شرکت فناوری پند کاسپین یکی از وارد کننده این نوع لودسل ها در ایران است و خدمات مربوط به پشتیبانی این محصولات را نیز بر عهده دارد. شما می توانید، در صورت تمایل به خرید انواع باسکول دامپتراک کش و دریافت مشاوره درباره خرید و انتخاب این محصول، با کارشناسان ما در واحد فروش، تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک