flag-en-small

مراحل تولید و فروش باسکول جاده ای پند کاسپین

مراحل ساخت باسکول جاده ای

مراحل تولید و فروش باسکول جاده ای در یک مجموعه حرفه ای می‌تواند الگوب جالبی برای سایر تولیدکنندگان باشد. در این مطلب به اختصار با این روند در شرکت فناوری پند کاسپین تولید کننده باسکول پند آشنا می‌شویم.

مرحله اول

در مرحله‌ی اول، مهندسین باسکول پند کاسپین اقدام به طراحی باسکول جاده ای با استفاده از نرم‌افزارهای روز جهان می‌کنند. در این مرحله با بهره‌گیری از دانش و تکنولوژی جهانی و توسط مجرب‌ترین طراحان کار طراحی محصول اولیه صورت می‌پذیرد.

مرحله دوم

در مرحله‌ی بعدی مواد اولیه‌ی مورد نیاز برای تولید باسکول جاده ای از کارخانجات داخلی با نظارت دقیق خریداری می‌شود، حضور همه جانبه‌ی واحد کنترل کیفیت در این مرحله بسیار حیاتی است تا کیفیت مواد اولیه خریداری شده برای تولید باسکول جاده ای از حد مطلوب تعیین شده پایین‌تر نباشد.

مرحله سوم

پس از این مرحله، قطعات مورد نیاز باسکول جاده ای توسط خود شرکت از تامین‌کنندگان خارجی تهیه می‌شود؛ باز هم در امر واردات قطعات، واحد کنترل کیفیت پند کاسپین نقش مهمی ایفا می‌کند تا کیفیت مدنظر شرکت تحقق یابد.

مراحل ساخت باسکول

مرحله چهارم

پس از فراهم‌سازی مواد اولیه و قطعات، محصول اولیه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا تولید می‌شود؛ در این زمان تیم مهندسی عمران همراه با واحد کنترل کیفیت شرکت به صورت همزمان بر تولید محصول نظارت می‌کنند. همچنین آزمایشات بتن و میلگرد، کیورینگ و … نیز با دقت بسیار بالا صورت می‌پذیرد.

مرحله پنجم

بعد از تولید محصول اولیه، تست و آنالیز بر روی باسکول جاده ای تولیدشده انجام می‌شود و نتایج برای رفع اشکالات احتمالی بررسی می‌گردد. در این مرحله تست‌های مورد نیاز و الزامی صورت می‌پذیرد و گواهینامه‌های استاندارد دریافت می‌گردد.

مرحله ششم

پس از تایید واحد کنترل کیفیت و گذراندن تمامی تست‌ها، باسکول جاده ای به تولید نهایی و انبوه می‌رسد. در این زمان لودسل های مورد تایید و با کیفیت جهان توسط خود شرکت خریداری شده و شرکت پند کاسپین نسبت به ارائه‌ی گارانتی معتبر برای این قطعات اقدام می‌کند.

مرحله هفتم

پس از این مراحل، باسکول جاده ای همراه با لوازم جانبی مورد نیاز آن توسط واحد فروش به مشتریان گرامی فروخته می‌شود. پس از فروش باسکول جاده ای، فعالیت اصلی تیم نصب مکانیک و الکترونیک پند کاسپین آغاز می‌گردد.

مرحله هشتم

در این مرحله ابتدا نصب مکانیک باسکول جاده ای و سپس نصب الکترونیک آن صورت می‌پذیرد و پس از آن کالیبراسیون باسکول جاده ای انجام می‌شود. در آخرین مرحله نیز فعالیت واحد خدمات مشتریان شرکت با ارائه‌ی خدمات مورد نیاز به مشتریان گرامی آغاز می‌شود و شرکت پند کاسپین تا زمانی که باسکول جاده ای توسط مشتریان استفاده می‌گردد متعهد به ارائه‌ی خدمات می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان تنها با چند کلیک